Michał Archanioł - Anka Biżuteria

medaliki z wizerunkiem Michała Archanioła

Michał jest prawdopodobnie najbardziej znaną istotą anielską w Biblii. Jego imię oznacza „ten, który jest podobny do Boga”, poprowadził armię aniołów, którzy wrzucili szatana i zbuntowanych aniołów do piekła.

Postać Michała Archanioła

Michał Archanioł jest uważany za anioła stróża Izraela, strażnika i obrońcę Kościoła, jest opisany jako powstający, by bronić Kościół przed Antychrystem dowódca wojsk Bożych, orędownik każdej wiernej duszy w walczyć z siłami zła. Św. Michał był wielkim przywódcą aniołów w wojnie przeciwko szatanowi i jego naśladowcom, symbolizuje zatem moc sił dobra przeciwko złu. Jego cztery główne obowiązki lub urzędy, jak wiemy z Pisma Świętego i tradycji chrześcijańskiej to: walka z szatanem, odprowadzenie wiernych do nieba w godzinie śmierci, bycie orędownikiem wszystkich chrześcijan i samego Kościoła, a także wezwanie ludzi z życia na Ziemi na ich niebiański sąd.

Medaliki srebrne z wizerunkiem Michała Archanioła w sklepie AnKa Biżuteria

Bez względu na to, jakie próby zgotuje ci życie, możesz wezwać moc aniołów, aby udzieliły ci przewodnictwa i otuchy. Archanioł Michał jest wielkim obrońcą, więc nie ma wątpliwości, że w jego obecności ogarnie cię uczucie spokoju, pociechy i pozytywnego nastawienia. Warto, jest więc posiadać przy sobie medalik ze św. Michałem Archaniołem.

Kto z ufnością nosi medalik ze św. Michałem Archaniołem, ten może mieć pewność, że będzie chroniony od wszelkiego zła i zepsucia. Srebro jest eleganckie, dyskretne, trwałe i niezmienne przez lata. Pasuje właściwie do każdego rodzaju stroju. Można je nosić na co dzień, jak i na szczególne okazje. Srebrny medalik z Michałem Archaniołem to doskonały pomysł na prezent dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej lub dla bliskiej osoby.

Modlitwa za wstawiennictwem św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.
Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów,
szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,
mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Średnia ocena medalików srebrnych z Michałem Archaniołem kategorii: 5,0/5 - 102 opinie klientów.