Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Skromny medalik Michała Archanioła

Symboliczny, niezwykle skromny i elegancki srebrny medalik jest ozdobą, która posiada wielkie znaczenie, a dodatkowo wspaniale prezentuje się na ciele. Oryginalne, precyzyjnie wykonane wzornictwo zachwyca detalami, przyciągając spojrzenia i sprawiając, iż człowiek odzyskuje wiarę w siebie. To niebanalny dodatek, idealny na prezent przy wielu okolicznościach.

Medalik srebrny Michał Archanioł Zobacz większe

Opinie

Ocena 

właśnie takiego medalika szukałam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Medalik srebrny Michał Archanioł

Medalik srebrny Michał Archanioł


Medalik srebrny Michał Archanioł

78.M205

Cena (brutto):

76,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Srebrny medalik z wizerunkiem Michała Archanioła

Srebro próba: 925  diamentowany
Waga medalika: ~ 3,7  g
Wielkość medalika: dł. 3,5 cm medalik z  zawieszką  o,8 cm/ szerokość do 1,7 cm

Opakowanie Gratis - jak  na zdjęciu.

Oryginalne prezenty komunijne ze srebra

Proponowane medaliki, wykonane z wysokiej próby srebra stanowią rozwiązania, które śmiało można podarować ukochanemu dziecku czy osobie dorosłej. Propozycja powyżej to estetyczna ozdoba, prezentująca wizerunek Michała Archanioła - postaci, której Bóg powierzył opiekę na ludzkimi stworzeniami. Dla wielu ludzi jest On ostoją, duchowym wsparciem oraz ochroną przed złem. Biżuteria srebrna z jego podobizną z pewnością więc sprawi przyjemność niejednej osobie.

Niebanalny srebrny medalik dla dziecka

Produkt powyżej posiada owalną formę oraz subtelne diamentowane srebro, które wspaniale połyskuje, dodając tajemniczości i uroku. Pomysł perfekcyjnie wykonany jest lekką choć wytrzymałą konstrukcją, odporną na warunki atmosferyczne czy upływ czasu. Podarowując dziecku taki prezent, przekazuje się ważne wartości religijne oraz uczucia - miłośni i troski. Medalik srebrny należy do mile widzianych prezentów komunijnych czy też tych oferowanych podczas chrztu. To ponadczasowa pamiątka, która nie ulega współczesnym, zmiennym trendom.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu