Bransoletki z cyrkoniami

Bransoletki z cyrkoniami są elementem biżuterii, które kobiety uwielbiają. W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy różnorodne modele.

na stronę
Od bardzo subtelnych, po wyraziste podkreślające charakter.

Cyrkonia imitacja diamentu

Cyrkonia jest syntetycznym kamieniem, który bardzo przypomina diament. Jego pojawienie się w 1973 roku sprawiło, że szybko stał się bardzo chętnie kupowanym kamieniem, ze względu na cenę i wygląd. Wykorzystywanie cyrkonii w jubilerstwie jest bardzo popularne, gdyż nie każdego jest stać na zakup biżuterii z diamentem. Cyrkonia odnalazła także zastosowanie w produkcji noży ceramicznych, w stomatologii, w przemyśle – jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach, a także do mierzenia pH w wyższych temperaturach.

Przypominająca diament cyrkonia jest bezbarwna, jednak dodając odpowiednie surowce, można uzyskać kolorowe cyrkonie, jakie są przykładowo wykorzystywane w bransoletkach z cyrkoniami.

Delikatne i wyraziste bransoletki z cyrkoniami

W asortymencie posiadamy bransoletki bardzo delikatne, z małymi cyrkoniami o subtelnym wykończeniu. Taki model przeznaczony jest dla Pań, które cenią sobie minimalizm oraz nowoczesność. Zaś modele bardziej wyraziste, podkreślające charakter silnej niezależnej kobiety posiadają w sobie finezję wzorów i stylu.

Bransoletki z cyrkoniami są idealne dla kobiet ze względu na ich piękno, oraz efektowność. Podkreślające całą stylizację mieniące się cyrkonie bardzo przypadają do gustu każdej kobiecie. W sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz zróżnicowane modele bransoletek z cyrkoniami, które z pewnością przypadną Ci do gustu i zostaną przy Tobie na dłużej.

Bransoletka z cykoriami na ślub

Odpowiednia biżuteria u przyszłej panny młodej to podstawa. Kolczyki, wisiorek oraz przepiękna bransoletka z cyrkoniami, która przyozdobi dłoń w dniu ślubu, dodając klasy i szyku kreacji. Dzięki dużemu wyborowi w sklepie AnKa Biżuteria bez problemu dopasujesz bransoletkę z cyrkoniami do swojego ubioru w tak ważnym dla Ciebie dniu.