Pierścionki z onyksem

Onyks jest znanym od wieków kamieniem, symbolizuje on mądrość, niezależność oraz siłę. Wykorzystywany w jubilerstwie, przepięknie prezentujący się onyks wyróżnia się na tle innych kamieni. Pierścionki z onyksem dostępne w sklepie AnKa Biżuteria właściwe są na każdą okazję.

Pierścionki z onyksem jako elegancka ozdoba

Onyks znany był już w starożytności i już wówczas uważano, że kamień pomaga w leczeniu problemów skórnych tj. alergia, czy uczulenie. Osoby nieodporne na ukąszenia owadów, lub na inne przypadłości skórne powinny posiadać pierścionek z onyksem. W sztuce jubilerskiej onyks jest bardzo pięknym, stylowym uzupełnieniem. Jest tak ze względu na jego wyjątkowe odcienie czarnego bądź z pasmami innych kolorów i błyszczącym połysku. Użycie tego kamienia w biżuterii daje bardzo oryginalny i pasujący do wszystkiego styl, który wyjątkowo dobrze dopasowuje się do każdego typu urody. Oprócz tego ma dobry wpływ na wzrok, jest używany przy leczeniu jaskry. Pierścionek z onyksem z tych właśnie względów może być idealnym talizmanem, który warto nosić przy sobie.

Pierścionki z onyksem w sklepie AnKa Biżuteria

W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz najlepszej jakości pierścionki z onyksem, które przepięknie ozdobią Twoją dłoń. Wykonane pierścionki są z najwyższej jakości metali oraz prawdziwego onyksu, dzięki czemu zostaną zauważone już z daleka, a Tobie zapewnią poczucie kobiecości i elegancji. Pierścionki z onyksem w asortymencie naszego sklepu AnKa Biżuteria są właściwe i będą pasować do każdej Twojej kreacji. Pośród modeli znajdziesz pierścionki, które idealnie będą pasować, jako prezent dla bliskiej Ci osoby, ale i modele odpowiednie dla Ciebie, które subtelnie będą zdobiły Twoją dłoń, na co dzień. Onyks to odmiana chalcedonu wyróżniająca się równoległym ułożeniem warstw.

Grecka nazwa tego minerału oznacza koci pazur, co wiąże się z jego twardością i ostrością. Od lat jest on chętnie wykorzystywany w jubilerstwie, a w naszym sklepie znajdziesz m.in. pierścionki z onyksem. Możesz wybrać wersję srebrną lub pozłacaną w zależności od tego jaki kolor kruszcu preferujesz. Onyks doskonale prezentuje się zarówno w prostej, jak i bardziej wyszukanej biżuterii.