Medaliki ze srebra

Naszą ofertę systematycznie poszerzamy o biżuterię srebrną w tematyce sakralnej: Medaliki. Starannie szukam producentów, którzy mają w swojej ofercie ciekawe i niebanalne medaliki srebrne , które są niespotykane w sklepach stacjonarnych i internetowych.

na stronę

Medaliki które Państwu oferujemy są robione przede wszystkim ręcznie, rodowane, piaskowane. Idealne na Chrzest, Komunię i inne okazje na prezent.

Srebrny medalik sklep internetowy.

Medalik srebrny nie musi pełnić wyłącznie funkcji estetycznych, może również przedstawiać postacie biblijne Matki Boskiej, Św. Krzysztofa, Św. Benedykta czy Michała Archanioła. To doskonały prezent dla osoby nad, którą ma objąć czuwanie wybrana postać lub święty.

Biżuteria w tematyce sakralnej od AnKa.

Medaliki srebrne stanowią rodzaj dodatków biżuteryjnych, o wyjątkowej i istotnej symbolice. Doskonale sprawdzają przy ważnych uroczystościach, takich jak chrzest, komunia czy urodziny, ale równie dobrze, mogą być prezentem bez okazji. Propozycje na tej stronie są szeroką gamą kształtów, realistycznych, perfekcyjnie wykonanych wizerunków Świętych oraz form, pozwalających na przekazanie drugiej osobie nie tylko swoich uczuć, ale również ważnych, chrześcijańskich wartości. Medaliki srebrne, dostępne w AnKa Biżuteria wykonane są ręcznie lub przy pomocy nowoczesnych metod, gwarantujących wyjątkowy, niezmienny wygląd przez długie lata. Tak niewielki element biżuteryjny może towarzyszyć obdarowanemu przez całe życie. Być ochroną i wsparciem duchowym. Współczesna, polska moda dopuszcza także noszenie biżuterii w tematyce sakralnej przez osoby niewierzące, co nadaje prezentowanym produktom uniwersalizmu.

Medaliki srebrne, również te pozłacane wykonano z pasją i miłością do drugiego człowieka. Niektóre z nich stanowią skromną formę, inne skupiają się na bogatym zdobieniu. Niezależnie od wyboru, każdy z nich z pewnością wywoła uśmiech na twarzy, jak i stanie się pamiątką, towarzyszącą wielu ważnym chwilom.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 344 opinie klientów.