Wisiorki z kamieniem księżycowym

Piękno biżuterii tkwi zazwyczaj w jej prostocie oraz ukrytej w niej symbolice. Jeśli fascynujesz się magią i dawnymi wierzeniami, a do tego lubisz nosić piękne ozdoby, mamy idealną propozycję dla Ciebie.

Piękno biżuterii tkwi zazwyczaj w jej prostocie oraz ukrytej w niej symbolice. Jeśli fascynujesz się magią i dawnymi wierzeniami, a do tego lubisz nosić piękne ozdoby, mamy idealną propozycję dla Ciebie. Wisiorki z kamieniem księżycowym nadadzą szyku i elegancji każdej kreacji, skupiając na niej uwagę wszystkich postronnych osób znajdujących się w Twoim otoczeniu. Ale to nie jedyna właściwość tego amuletu, nazywanego często kamieniem tajemnicy. Zgodnie z dawnymi wierzeniami noszenie ozdoby przynosi szczęście w życiu, także w sferze miłosnej i rodzicielskiej. Regularnie noszony talizman wykazuje właściwości zdrowotne. Stymuluje płodność oraz neutralizuje objawy takich schorzeń jak padaczka czy migrena. Wisiorki z kamieniem księżycowym pozytywnie wpływają też na gospodarkę hormonalną organizmu. Zakładając je na co dzień, dbasz zatem nie tylko o swój piękny wygląd, ale także o zdrowie.

Wisiorki z kamieniem księżycowym na każdą okazję

Wybierasz się na bal, wesele albo inną ważną uroczystość? Twoja wieczorowa stylizacja musi prezentować się zjawiskowo. Ten efekt osiągniesz tylko wtedy, gdy dopełnisz swój image odpowiednio dobraną biżuterią. Naszyjniki z kamieniem księżycowym doskonale spełnią rolę przysłowiowej „wisienki na torcie”. Ozdoby świetnie komponują się z długimi, czarnymi sukniami. Sprawdzą się też jako dodatek do skromniejszych stylizacji zakładanych na randki czy wyjścia ze znajomymi. Wisiorki z kamieniem księżycowym mogą być noszone również przez mężczyzn. Uważa się, że sprzyja to osiągnięciu przez nich równowagi emocjonalnej.
W asortymencie naszego sklepu znajdziesz zawieszki z talizmanami w różnych kształtach i kolorach. Do najpopularniejszych motywów zalicza się wisiorki w formie serca, łezki, krzyżyka, księżyca. Zawieszony na łańcuszku kamień księżycowy może mieć też różną wielkość. Ciekawym rozwiązaniem są amulety złożone z tego kamienia, a także z opalu i cyrkonii.
Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Wybraną biżuterię bez trudu dopasujesz do swych indywidualnych potrzeb i preferencji.