Naszyjniki z cyrkoniami

Naszyjniki z cyrkoniami są uwielbiane przez kobiety na całym świecie ze względu na imitację diamentu. W naszym sklepie AnKa Biżuteria

na stronę
w asortymencie posiadamy wiele modeli, dzięki czemu z pewnością znajdziesz biżuterię odpowiednią dla siebie, bądź bliskiej Ci osoby.

Cyrkonia jako imitacja diamentu doceniana w jubilerstwie

Syntetyczny kamień jakim jest cyrkonia przypomina diament. Z tego też powodu tak bardzo jest doceniana i popularna w jubilerstwie. Pojawiła się w 1973 roku i od tamtej pory na bardzo dużą skalę jest chętnie kupowanym kamieniem. Cyrkonia w jubilerstwie jest wysoce popularna ze względów cenowych, jak i naocznych. Ogólnie przyjmuje kolor bezbarwny, jednak można uzyskać kolor cyrkonii po dodaniu odpowiednich surowców. Taką kolorową cyrkonię znajdziesz w naszyjniku z cyrkoniami w naszym sklepie AnKa Biżuteria.

Kamień jest stosowany w stomatologii, w przemyśle – jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach, w produkcji noży ceramicznych, jak i do pomiaru pH w wyższych temperaturach.

Naszyjniki z cyrkoniami w sklepie AnKa Biżuteria

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz naszyjniki z cyrkoniami bardzo subtelne, z pojedynczymi cyrkoniami o perfekcyjnym wykończeniu. Taki rodzaj biżuterii polecany jest Paniom, które cenią sobie minimalizm oraz nowoczesność. Naszyjniki wyraziste z wieloma cyrkonami, podkreślające naturę silnej niezależnej kobiety mają w sobie wyrafinowanie wzorów i gustu.

Biżuteria ślubna powinna być wyjątkowa, wyróżniająca się i onieśmielająca swoim wyglądem. Odpowiednie na taką okazję są naszyjniki z cyrkoniami, szczególnie modele bogatsze. Dzięki pokaźnemu asortymentowi w naszym sklepie AnKa Biżuteria bez żadnego problemu dobierzesz naszyjnik z cyrkoniami do swojej sukni w tak wyjątkowym dla Ciebie dniu.

Naszyjniki z cyrkonami są przeznaczone dla wszystkich kobiet ze względu na ich uniwersalność, oraz piękno. Ten rodzaj biżuterii podkreśla kobiecy wygląd, kreację oraz urodę. W sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz przeróżne modele naszyjników z cyrkoniami, które z pewnością przypadną Ci do gustu i zostaną przy Tobie na dłużej.