Pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą

Takie pamiątki na komunię jak obrazki srebrne dla dziecka z okazji Komunii Świętej : obrazki srebrne, łańcuszki, zegarki, wisiorki, ramki srebrne, medaliki i różne.

na stronę

Pamiątki dla chłopca jak również dziewczynki . Jest to idealny i sprawdzony pomysł na prezent komunijny. Przykładowy tekst życzeń : 

Nie bój się powiedzieć „wierzę”
nie wstydź się zaśpiewać „kocham”.
Przyjmij Boga do serduszka swego,
to dla duszy Twojej pokarm.

Pamiątka Pierwszej Komunii Św.

To jedno z najważniejszych wydarzeń każdego młodego i młodej chrześcijanki, nikt już chyba nie wyobraża sobie takiego wydarzenia bez pamiątki towarzyszącej temu ważnemu wydarzeniu. Oferujemy w swoim asortymencie świetnie zdobione pamiątki w formie drzewa, serca lub dowolnej formie z grawerem w cenie zakupu!

Srebrne pamiątki na komunię.

Współczesne czasy sprawiają, że istotne, chrześcijańskie uroczystości jak np. komunia stają się wyścigiem w poszukiwaniu idealnych prezentów. Tymczasem niekiedy, skromne upominki dane przez ukochaną osobę, znacząc więcej, niż najlepsza zabawka. Dlatego w tej kategorii znalazły się oryginalne srebrne pamiątki na komunię, dedykowane zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Eleganckie obrazki z wizerunkiem Świętych, złote medaliki i krzyżyki w klasycznym wydaniu, nietuzinkowe ramki do zdjęć, a także wiele innych dodatków wywoła uśmiech na dziecięcej twarzy, stanowiąc pewnego rodzaju talizman, przypominający o ogromnej miłości najbliższych. Atutem oferowanych rozwiązań jest realizm w prezentacji postaci, precyzja w wykonaniu najdrobniejszych szczegółów oraz wytrzymałość, umożliwiająca powracanie do ukochanych pamiątek przez lata.

Polska tradycja stawia na symbolikę, emocje i wiarę, dlatego srebrne pamiątki na komunię oferowane przez AnKa Biżuteria będą najlepszym, z możliwych pomysłów. Tym bardziej, iż sklep oferuje personalną dedykację, stanowiącą opcję wyrażenia uczuć czy zaakcentowania tak ważnej, dla dziecka, daty. Nietuzinkowe propozycje będą istotnym elementem życia, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik wykonania, pozostaną niezmienne przez długi czas.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 634 opinie klientów.