Papież Jan Paweł II Obrazki

Obrazki srebrne z Papieżem Janem Pawłem II to doskonały pomysł na Pamiątkę dla bliskich z okazji Ślubu, Komunii, Rocznicy, Urodzin i innych okoliczności.

Na tekst graweru proponujemy jeden z popularniejszych cytatów Jana Pawła II :" Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała - dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała".

Obrazki srebrne z Janem Pawłem II.

Przedstawiane przez Anka produkty doskonale nadają się na upominek takich uroczystości jak Pierwsza Komunia Święta, Sakrament Bierzmowania, Chrzciny oraz wiele innych. Zakupy w naszym sklepie internetowym to pewność dobrego zakupu znakomitej jakości biżuterii, imponująco pięknym projekcie.

Wyjątkowy prezent z ważną postacią.

Papież Jan Paweł II obrazki to propozycja dla osób religijnych, dla których wspomniana postać ma istotne znaczenie. Anka Biżuteria stworzyła kategorię, w której znalazły się rozmaite formy przedstawienia Świętego, wykonane z wysokiej jakości metalu szlachetnego. Fantastyczne wzornictwo, realizm oraz dbałość o najmniejszy szczegół zachwycą nawet najbardziej wymagające gusty. Obrazki z wizerunkiem Papieża Polaka stanowią doskonałe rozwiązanie na prezent dla babci, wujka czy mamy, przekazując nie tylko istotne wartości religijne, ale również wyrażając troskę, miłość czy po prostu ludzką życzliwość.

Propozycje w naszym sklepie skupiają się wokół delikatności, skromności i prostej elegancji. Każdy z produktów, o wypukłej powierzchni zachwyca, wprowadzając w zadumę. Dla wielu wierzących osób, taki upominek będzie miał ogromne znaczenie. Tym bardziej, iż Polska ukochała postać widniejącą na propozycjach. Papież Jan Paweł II obrazki umożliwia naniesienie indywidualnej dedykacji, która już na zawsze będzie przypominać o intencjach.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 162 opinie klientów.