Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Wyjątkowy srebrny obrazek na pamiątkę

Prezentowany obrazek srebrny jest propozycją od popularnej, włoskiej firmy Valenti. Perfekcyjnie wykonany przedstawia wizerunek Jana Pawła II, który dla osób wierzących ma olbrzymie znaczenie. Rozwiązanie zachwyca mnogością szczegółów oraz fantastycznym wzornictwem, a co najważniejsze niezmiennością gwarantowaną przez długi czas.

Obraz Papież Jan Paweł II - Dewocjonalia Zobacz większe

Opinie

Ocena 

życzenia komunijne w postaci graweru na obrazku się sprawdziły, polecam

Ocena 

Długo zastanawiałam się nad Pamiątką na Komunię , zobaczyłam ten obrazek z Papieżem i myślę , że to będzie najlepsza Pamiatka Komunijna jaką mogę wybrac.

Ocena 

pamiątka komunijna z grawerem mnie przekonała - i to był bardzo dobry wybór

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Prezent Komunijny Obraz Papież Jan Paweł II - Dewocjonalia

Prezent Komunijny Obraz Papież Jan Paweł II - Dewocjonalia


Prezent Komunijny Obraz Papież Jan Paweł II - Dewocjonalia

Cena (brutto):

320,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Pamiątka komunijna z indywidualną dedykacją na Grawerze (życzenia komunijne). Obraz srebrny PAPIEŻ JAN PAWEŁ II   -  w gorliwej modlitwie - Na Pamiątkę  Ślubu, Rocznicy, Urodzin....

Wymiary: 12 cm x 20 cm

Grawer z życzeniami komunijnymi do obrazka gratis - ilość znaków jest ograniczona        rozmiarem  obrazka

HQ -    Najwyższa jakość wykonania!

Nieprzemijająca pamiątka z okazji ślubu, rocznic, urodzin,  prymicji -  wspaniały pomysł na Pamiątkę  .

Elegancki srebrny podarunek dla każdego

Zaprezentowany powyżej srebrny obrazek z wizerunkiem Jana Pawła II jest nietuzinkowym podarunkiem. To ciekawy prezent na pierwszą Komunię, Chrzest, a nawet rocznicę ślubu. Doskonale wykonany ze srebra i aluminium, łączy w sobie nowoczesność i tradycję. Jest symbolem religijnym, który pozostanie niezmienny przez długie lata. Produkt od Valenti cieszy się uznaniem, gdyż posiada wysokogatunkowe, lakierowane drewno w kolorze wiśni. Zestawienie go ze srebrem nadaje całości szlachetności i elegancji.

Obrazek ze srebra z Janem Pawłem II

Pamiątka Chrztu Świętego grawer, podobnie jak i inna okazja jest wydarzeniem, które na długo powinno pozostać w pamięci. Dzięki zakupowi wspaniałego obrazka ze srebra, niezależnie od wydarzenia, osoba obdarowana może pozostawić ślad przypominający miłe chwile. Zaletą produktu jest możliwość wykonania dowolnej, spersonalizowanej dedykacji, zamieszczonej na jego odwrocie. Z pewnością pomysł pozostanie mile widzianym prezentem, który można powiesić na ścianie bądź postawić na półce.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu