Akcesoria do pielęgnacji biżuterii, środki do czyszczenia biżuterii srebrnej oraz pozłacanej - Anka Biżuteria

Filtr

Certyfikat

Certyfikat

Pielęgnacja biżuterii srebrnej i pozłacanej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów do czyszczenia i pielęgnacji biżuterii. Odpowiednia ściereczka do wyczyszczenia i wypolerowani biżuterii oraz płyn do czyszczenia powinna mieć każda kobieta nosząca biżuterię srebrną lub złotą. Dzięki dostępnym środków stara biżuteria odzyska swój dawny blask w zaledwie kilka chwil.

Pielęgnacja biżuterii srebrnej i pozłacanej

Wiele czynników wpływa na żywotność biżuterii, dlatego ważne jest, aby o nią dbać. Brud, woda i pot uszkadzają biżuterię, dlatego warto chronić ją przed czynnikami zewnętrznymi, by posłużyła nam przez wiele lat. Najlepiej przechowuj biżuterię, taką jak pierścionki, naszyjniki lub kolczyki, w pudełku z biżuterią lub na podkładce z tkaniny, aby się nie porysowała i nie przedostała się do niej wilgoć, bardzo ważne dla biżuterii jest suche środowisko. Największym błędem jest przechowywanie biżuterii w łazience, nie jest to odpowiednie miejsce z powodu stałej wilgotności, co ma negatywny wpływ na jej powierzchnię. Należy pamiętać, że każda powierzchnia pokryta złotem lub srebrem z czasem utlenia się i zmienia swój wygląd na czarny, lub szary. Odpowiednia pielęgnacja biżuterii srebrnej lub złotej w dużej mierze decyduje o jej trwałości.

Akcesoria do profesjonalnej pielęgnacji biżuterii w sklepie AnKa Biżuteria

Czyszczenie biżuterii złotej i srebrnej jest bardzo ważne, aby zachować jej piękny wygląd przez długi czas. Biżuteria z czasem utlenia się i może zmienić kolor na czarny lub szary, aby zapobiec utlenianiu się biżuterii, ważne jest, aby przechowywać ją w suchym miejscu. Jeżeli jednak chcemy odświeżyć naszą biżuterię i sprawić, by znów wyglądała jak nowa, polecamy ściereczki do czyszczenia biżuterii dostępne w naszym sklepie. Sprawią, że Twoja ulubiona biżuteria będzie wyglądała efektownie przez długie lata, a zadbanie o jej czystość będzie wyjątkowo proste, wystarczy co jakiś czas użyć ściereczki z naszego sklepu i znów cieszyć się blaskiem swojej biżuterii.
Jeżeli jednak Twoja biżuteria jest bardzo zanieczyszczona, polecamy płyny do czyszczenia biżuterii, wystarczy krótkie zanurzenie w kąpieli, aby Twoja biżuteria odzyskała dawny blask, a następnie należy przemyć ją wodą i dobrze wysuszyć i znów cieszyć się piękną biżuterią.