Kolczyki - Kamień

Zestaw kolczyków srebrnych, pozłacanych żółtym lub różowym złotem, a może złoto lub stal szlachetna? Kolczyki z różnorodnymi kamieniami szlachetnymi i o różnym kruszcu to bogata oferta od AnKa Biżuteria, oczaruj swoich bliskich pomysłowym wzorem lub wykonaniem, a może spraw sobie samej prezent?

na stronę

Kolczyki z kamieniami to elegancja i wytworność

W naszym sklepie znajdziesz kolczyki na każdą okazję i na każdą kieszeń. Bogactwo i różnorodność poszczególnych kolekcji zachwyca każdego w każdym wieku. Nie każda z pań lubi wyrazistą biżuterię, dlatego w naszym sklepie posiadamy kolczyki z kamieniami o prostych, klasycznych wzorach. Biżuteria ta pasuje na każdą okazję i okoliczność, znajdziesz tutaj kolczyki o schludnym wykonaniu i wysokiej jakości. W AnKa Biżuteria mamy również odważną biżuterię dla kobiet, które chcą tworzyć swój własny trend i nie boją się eksperymentować. 

Szeroki asortyment w AnKa Biżuteria

Największą zaletą kolczyków jest ich praktyczność, jest to mała ozdoba, lub duża w zależności od gustu, którą łatwo dopasować do szczególnej okazji, na co dzień lub do pracy. Większość kobiet nosi te same kolczyki codziennie, model więc szybko się nudzi, warto więc zastanowić się, czy nie sprawić komuś przyjemności i obdarować ukochaną osobą kolejną parą kolczyków? Kolczyki z kamieniami będą świetnym prezentem dla każdej kobiety. 

Złote czy srebrne kolczyki z kamieniami?

Zanim dokonasz wyboru, zastanów się z jakimi stylizacjami i gdzie będziesz je nosiła, jeżeli mają one być prezentem dla kogoś bliskiego, sprawdź czy ta osoba, bardziej preferuje srebro czy złoto. Warto też postawić na wyroby z metali szlachetnych. Najpopularniejsze są kolczyki z kamieniami srebrne próby 925 lub złote próby 585, masz wtedy pewność, że takie kolczyki będą służyły Ci przez długi czas. Bardzo ważna jest też forma zapięcia, w zależności od wieku, osoby starsze, preferują zapięcia typu angielskiego, ułatwia im to zakładanie biżuterii, najpopularniejsze są kolczyki z zapięciem na sztyft. W naszym sklepie znajdziesz dużo rozwiązań, które przypadną ci do gustu.