Kolczyki Perła

Kolczyki z perłami są bardzo klasyczną biżuterią kobiet, które samoistnie dodają kobiecości oraz niepowtarzalnego uroku. W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy szeroką gamę kolczyków z perłami,

dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Kolczyki z perłami, jako luksusowa biżuteria

Wyjątkowo eleganckie, ponadczasowe i zawsze modne kolczyki z perłami są idealną biżuterią dla każdej kobiety. Subtelne, pojedyncze perły delikatnie podkreślą wyjątkowość i urodę. Zaś kilka pereł, bądź w połączeniu z innymi kamieniami szlachetnymi dodadzą eleganckiego i ekskluzywnego wyglądu. Kolczyki z perłami idealnie pasują do codziennych stylizacji oraz na większe wyjścia. Są także idealnym prezentem dla kobiety. Perły idealnie pasują do srebra, które wydobywa z nich blask oraz dodaje szykowności kolczykom z perłami.

Inspiracja jubilerów – kolczyki z perłami

Masa perłowa i perły od dawna doceniane są przez jubilerów. Cały proces perły jest bardzo ciekawy, a występujący naturalnie jest bardzo rzadki. Masa perłowa okrywająca zewnętrzną część ciała męczenników produkowana jest przez tkankę nabłonkową płaszcza. Pełniąca funkcję obronną przed pasożytami otacza intruza natychmiast masą perłową, przez co powstaje naturalna perła. Perła hodowana powstaje z udziałem człowieka, poprzez wprowadzenie w jego ciała tkanki nabłonkowej płaszcza, które jest pobierane od innego osobnika. Pierwsze perły hodowane były pozyskiwane w Chinach już w XII wieku. Zachwycające wyglądem kolczyki z perłami w naszym sklepie AnKa biżuteria są wyjątkową biżuterią dla każdej kobiety.

Kolczyki z perłami w sklepie AnKa Biżuteria

W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz kolczyki z perłami na każdą okazję, w różnych wzorach oraz z różnymi zapięciami. Bigle zamknięte czy otwarte, zapięcia proste, klasyczne, czy typu angielskiego są indywidualnym wyborem każdej przyszłej posiadaczki kolczyków z perłami. Wybór oryginalnego i odpowiedniego modelu umożliwia szeroki asortyment pomiędzy złotem, a srebrem. Z pewnością z dostępnych modeli kolczyków z perłami znajdziesz coś dla siebie.