medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Fatimskiej

Matka Boska Fatimska jest jedną z najważniejszych postaci, Matką Jezusa, ukazującą się dzieciom w Fatimie. Podarunek medaliku w takiej formie stanowi nie tylko przekaz wartości religijnych, ale przede wszystkim wyraz miłości i troski. 

Wizerunek Matki Boskiej Fatimskiej

Matka Boża Fatimska jest to tytuł katolicki Maryi, Matki Jezusa, która miała objawić się trojgu dzieci w Portugalii, nieopodal miejscowości Fatima. Matka Boża Fatimska przez 6 miesięcy ukazywała się Franciszkowi, Hiacyncie Marto oraz Łucji dos Santos, od dnia 13 maja 1917 roku, miała zachęcać dzieci z Fatimy do pokuty za dusze w czyśćcu cierpiące, do odmawiania codziennego różańca w intencji nawrócenia grzeszników oraz modlitwy za pokój. 

Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej odwiedza co roku ok. 5 milionów pielgrzymów, wizerunek słynie z licznych cudów i uzdrowień. Szczególną czcią darzył Matkę Boską Fatimską papież Jan Paweł II.

Wizerunek Matki Boskiej Fatimskiej w srebrnym medaliku jest biżuterią o symbolicznym znaczeniu, a także wyjątkowym sakralnym charakterze. Wiele osób otrzymujących taką biżuterię nosi ją przez długie lata, jest to uniwersalna biżuteria noszona niezależnie od płci. Chłopcy, dziewczęta, czy też mężczyźni lub kobiety, noszą medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Fatimskiej bez względu na wiek czy płeć, ponieważ jest to uniwersalna i ponadczasowa biżuteria, jest to również idealny pomysł na nietuzinkowy prezent na różnego typu okazje. 

Medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Fatimskiej w sklepie AnKa Biżuteria

Medaliki w naszym sklepie to szeroka oferta biżuterii, chętnie wybierana przez osoby w różnym wieku i różnej płci, każdy więc znajdzie odpowiedni medalik srebrny dla siebie lub bliskiej osoby. Medaliki w sklepie AnKa Biżuteria są starannie wykonane i dopracowane z dbałością o każdy detal, mamy również możliwość spersonalizowania medalika, dedykując go konkretnej osobie, lub wpisując ważną datę, jest to najlepszy sposób, by nasz upominek stał się wyjątkowym. 

Medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej Fatimskiej są świetnym pomysłem na prezent z okazji Narodzin dziecka, Chrztu Świętego, a także I Komunii Świętej czy też bierzmowania. Takie medalik jest pamiątką na całe życie, w naszym sklepie zadbano by ich jakość była na wysokim poziomie, dlatego wykonano je z najwyższej próby srebra 925, a cena w stosunku do wykonania jest bardzo niska. Nasze medaliki są zapakowane w ozdobne pudełeczko, idealnie więc sprawdzą się na prezent dla bliskiej nam osoby. 

Średnia ocena biżuterii kategorii: 5,0/5-87 opinie klientów.