Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Urokliwy srebrny medalik z Matką Boską

Propozycja nie tylko niezwykle estetyczna, ale również przekazująca ważną symbolikę religijną. Pomysł o oryginalnym wykonaniu z wysokiej próby srebra, wspaniale nadaje się na podarunek ukochanej osoby. Medalik Matka Boska Fatimska zachwyca swoją elegancką i prostą formą. Jest niezwykła pamiątką ważnych wydarzeń, takich jak Komunia. 

 Medalik Matka Boska Fatimska Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Oryginalny cudowny medalik, świetny wzór. Piękna Matka Boska Fatimska.

Ocena 

Zawieszka jest przepiękna, a obsługa w sklepie jest super. Nie spotkałam jeszcze tak uprzejmiej osoby jak właśnie w tym sklepie. Gorąco polecam.
Stanisława

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Medalik Matka Boska Fatimska

Medalik Matka Boska Fatimska


Medalik Matka Boska Fatimska

78.M084

Cena (brutto):

22,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Srebrny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Fatimskiej


Srebro próba: 925
Waga medalika: ~0,9 g
Wielkość medalika: 1, 6 cm medalik  + 0,7 cm przywieszka
Opakowanie Gratis - na zdjęciu.

Medalik pamiątką Pierwszej Komunii Świętej

Wyjątkowy, delikatnie połyskujący cudowny medalik srebrny cena to nietuzinkowa propozycja o głębokiej wartości religijnej. Matka Boska Fatimska jest bowiem jedną z najważniejszych postaci- Matką Jezusa, ukazującą się dzieciom w Fatimie. Podarunek medaliku w takiej formie stanowi nie tylko przekaz wartości religijnych, ale przede wszystkim wyraz miłości i troski. Pomysł, prezentujący twarz Madonny z profilu jest prostą, ale niezwykle elegancką formą, wykonaną z wysokiej próby srebra. Niezwykła lekkość oraz trwałość materiału sprawia, iż produkt będzie pamiątką ważnych wydarzeń przez długie lata.

Niepowtarzalne srebrne medaliki z Matką Boską

W asortymencie AnKa Biżuteria znajduje się wiele cennych, pod względem symboliki produktów, skierowanych do osób wierzących i chcących podarować niezwykły upominek swoim najbliższym. Prosty, niewielki medalik idealnie sprawdzi się w postaci upominku dla dziecka, ale równie dobrze może stanowić prezent na Ślub dorosłych osób. Tak skromna zawieszka jest estetyczna i piękna. Może być swobodnie noszona do każdego rodzaju stroju. Z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy, stając się pewnego rodzaju talizmanem czy wsparciem duchowym osoby obdarowanej.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu