Wisiorki z rubinem

Rubiny od wieków znajdują swoje zastosowanie w jubilerstwie. Jego płomienność sprawiła, że stał się symbolem miłości. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz ekskluzywne czerwone rubiny

, które doskonale ozdobią Twój dekolt i szyję.

Wisiorki z rubinem – jego właściwości i cechy

Rubin, jako kamień symbolizuje miłość, pożądanie, a także władzę. Jego wyjątkowa barwa od różowego po krwistą czerwień sprawia, że jest bardzo popularny w jubilerstwie. Zaraz po diamencie rubin, jak i szafir jest najtwardszym minerałem występującym na Ziemi. W naszym sklepie AnKa znajdziesz przepiękne wisiorki z rubinem, które z pewnością według wierzeń przyniosą chęci do działania oraz pasję. Wierzono także, że osoba, która nosi przy sobie rubin, będzie cieszyć się przyjaźnią, miłością pokojem, a także odwagą. Funkcję ochronną pełni od wielu chorób, poprawia sen i usuwa smutek. Wisiorek z rubinem może pomóc w odnalezieniu odpowiedniej życiowej drogi poprzez nakierowanie nas do tego, w czym jesteśmy najlepsi.

Wisiorki z rubinem w sklepie AnKa Biżuteria

Zawsze ponadczasowy rubin jest bardzo eleganckim dodatkiem, w postaci biżuterii na każą okazję. Szczególnie wisiorki z rubinem w asortymencie naszego sklepu AnKa Biżuteria są odpowiednie i będą pasować do Twojej kreacji. Wśród wyboru znajdziesz modele idealnie pasujące i nadające się na prezent dla bliskiej Ci osoby, ale i dyskretne, które subtelnie będą zdobiły Twoją szyję na co dzień.

Jeśli chcemy, żeby biżuteria zawsze prezentowała się wyśmienicie należy o nią dbać. Tak samo jest z kamieniami szlachetnymi i z rubinem, który należy odpowiednio pielęgnować. Wisiorek z rubinem, a właściwie sam kamień należy bardzo delikatnie przetrzeć przy pomocy miękkiej ściereczki i ciepłej wody.

Wisiorek z rubinem najlepiej jest przechowywać w osobnej szkatułce, pojemniku, czy pudełku. Ważną kwestią jest to, aby nie ocierać o inne przedmioty. Kamień ten jest bardzo twardy, dlatego też wisiorek z rubinem może porysować inną biżuterię i z tego względu lepiej jest zawsze trzymać go oddzielnie.