Pierścionki z kwarcem różowym - AnkaBizuteria.pl

Pierścionki z kwarcem różowym

Kwarc różowy jest uważany za kamień związany szczególnie z zakochanymi, wykorzystywany jest do wręczania upominku ukochanej osobie jako dowód miłości, który ma przynosić szczęście w związku, można go znaleźć w naszym sklepie AnKa Biżuteria. 

Kwarc różowy i jego kobieca natura

Jest to jeden z nielicznych kamieni w tym odcieniu, jak każdy kwarc, tak i ten, jest  twardy od tej właściwości pochodzi jego nazwa, kwardy to po starosłowiańsku twardy, jest zbudowany głównie z dwutlenku krzemu. Swoje charakterystyczne zabarwienie zawdzięcza domieszkom dwóch pierwiastków: tytanu i manganu, od ich ilości i proporcji zależy jego różowa barwa. Jako kamień miłości i piękna, sprzyja budowaniu zaufania, wiary i otwiera serce na wszystko, co piękne, dając łagodności i uwrażliwiając nas na piękno w muzyce i sztuce, poezji i malarstwie. Kwarc różowy jest nazwany ,,kamieniem artystów" ożywia też twórcze myślenie i inspirację. Potrafi obudzić radość życia i uczucie szczęścia otaczając nas miłością, tkliwością i zrozumieniem. Goi, koi i usuwa rany serca, które powstały na skutek bezwzględności, brutalności, nieprzychylności i ignorancji innych. 

Jedną z najbardziej pożądanych odmian kwarcu jest różowy kwarc, dodaje on uroku każdej biżuterii. Wszystkie pierścionki z różowo-mlecznego kwarcu mają wyjątkowe wzory, które świetnie współgrają z kobiecymi pastelowymi barwami kamienia, taka biżuteria będzie efektownym dodatkiem.

Pierścionki z różowym kwarcem w sklepie AnKa Biżuteria 

Pierścionki z różowym kwarcem są wyjątkowe, ponadczasowe i fantastyczne, w sklepie AnKa Biżuteria, w oprawie srebrnej z wysokiej próby srebra 925, posiadają wiele cennych dla zdrowia i samopoczucia właściwości. Nie tylko fenomenalnie akcentują wybrane stylizacje, ale również komponują się z innymi dodatkami, tworząc przemyślaną, a niekiedy awangardową całość. Dzięki pierścionkom z różowym kwarcem każda kobieta może poczuć się elegancko i stylowo.