Bransoletki z agatem - AnkaBizuteria.pl

Bransoletki z agatem

Agat od dawna był wykorzystywany nie tylko do ozdabiania biżuterii, ale także do wykonywania naczyń oraz pieczęci. W obecnych czasach także używany, jako materiał używany do wykonania dekoracyjnych i artystycznych przedmiotów.

Szczególne zastosowanie znalazł w jubilerstwie. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz przepiękne bransoletki z agatem, które zachwycają swoimi barwami.

Bransoletki z agatem – biżuteryjnym minerałem

Agat powstaje w pustkach skał wulkanicznych i należy do rodziny kwarców. Rzekomo wzbogacony w krzemionkę roztwory mineralne sprawiają, że powstają różne pasmowe barwy. Kolor agatu jest różny ze względu na rozmaitość struktur kamienia. Agat posiada porowatą budowę, dzięki czemu można bez problemu go barwić.

Najbardziej popularne biżuteryjne minerały na świecie agaty są dostępne na rynku w wielu wersjach kolorystycznych. Kamień posiada właściwości uzdrawiające umysł, ciało i ducha, dodaje wrażliwości i delikatności oraz poprawia koncentracje i pamięć. Dlatego warto jest mieć przy sobie bransoletkę z agatem. Kamień jest dobrym amuletem dla ludzi biznesu oraz osób spod znaków Byka i Koziorożca.

Posiadając bransoletki z agatem, być może spowodują u Ciebie wyciszenie, dodadzą pewności siebie, a także wspomogą Twoją koncentrację. Warto jest mieć taki amulet zawsze przy sobie.

Błękitny agat jest kamieniem, który uspokaja i poprawia komunikację. Jest idealny dla osób, które występują publicznie.

Agat różowy jest pomocy w relacjach z bliskimi osobami, pomaga w zrozumieniu.

Zielona odmiana agatu jest idealna dla osób zmagającymi się z problemami, pozwala z nich się uwolnić.

Bransoletka z agatem jest bardzo dobrym wyborem dla osób spod znaku Byka i Koziorożca.

Bransoletki z agatem w sklepie AnKa Biżuteria

W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy przepiękne bransoletki z agatem, które wyróżniają się dużym bogactwem kolorów i wzorów. Biżuteria ta jest odpowiednia na każdą okazję i do każdej stylizacji. Z pewnością zakup dla siebie, bądź bliskiej Ci osoby będzie miłą i oryginalną niespodzianką.