Bransoletki z masą perłową

W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz szeroki asortyment bransoletek z masą perłową. Niezwykle ceniona i niepowtarzalna mieni się wielokolorową barwą.

Kojarzona jest z elegancką, nowoczesną i subtelną biżuterią.

Masa perłowa w jubilerstwie

Masa perłowa jest substancją, która wytwarzana jest wewnątrz muszli niektórych mięczaków. Naturalnie powstaje wskutek obrony przed niechcianymi organizmami. W jej skład głównie wchodzi węglan wapnia. Masa perłowa po wycięciu z muszli mięczaka jest bielona, bądź barwiona na różne kolory. Aby uzyskać niezwykły blask, jest bardzo delikatnie polerowana. W następnej kolejności jest przycinana na wiele kształtów. Niezwykłość jej zawdzięcza się tlenkom metalu, które zmieniają załamanie światła, podczas którego tworzą niesamowitą poświatę. Podobny efekt posiadają bańki mydlane, czy plamy benzyny.

Drogocenna masa perłowa jest najszlachetniejszym i niepowtarzalnym pięknem, jakie dała nam natura. Dlatego też posiadanie bransoletek z masą perłową jest coraz bardziej doceniane przez kobiety na całym świecie.

Znana od bardzo dawna masa perłowa wykorzystywana w jubilerstwie, w przedmiotach użytkowych oraz elementach ozdobnych mebli. Najstarsze elementy z masą perłową pochodzą jeszcze sprzed naszej ery.

Modele złote i srebrne bransoletek z masą perłową

Złoty kolor doceniany jest przez kobiety ze względu na wyróżniające się w nim bogactwo oraz elegancję. Najczęściej złote bransoletki z masą perłową wybierają osoby pragnące wyróżnić się, podkreślić swój charakter i stylizację. Modele srebrnych bransoletek z masą perłową wybierają kobiety, dla których uniwersalność jest bardzo ważna. Biżuteria srebrna należy do wyjątkowych, ale także pasujących do każdej stylizacji.

Bransoletki z masą perłową w sklepie AnKa Biżuteria

Idealnie psujące nie tylko na co dzień, ale i na większe wyjścia. Subtelne modele, ale i wyróżniające się w tłumie. Wszystkie bransoletki z masą perłową są wyjątkowe. Idealnie sprawdzają się, jako prezent dla bliskiej nam osoby.

W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz model bransoletki z masą perłową dopasowany do swojej osobowości oraz stylu.