Ramki srebrne na zdjęcia - ramka srebrna foto chrzest i komunia - Anka Biżuteria

Srebrna ramka na Chrzest i Komunię

Piękne srebrne ramki do zdjęć na różne okazje takie jak Chrzciny nowego członka rodziny, czy też z ważnej uroczystości w chrześcijaństwie jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

To najlepszy pomysł na Prezent dla dziecka aby uświetnić bardzo ważne wydarzenie. Ramki wykonane są ze srebra przez włoskiego producenta. Najwyższa jakość wykonania.

Srebrna ramka na Pierwszą Komunię Świętą.

Jest to również niewątpliwie piękna pamiątka na Pierwszą Komunię Świętą, tak ważną dla każdego chłopca i dziewczynki ,oraz nieprzemijający prezent na długie lata! O to przykładowe życzenia do umieszczenia: 

"Dziś radość dla Ciebie niesłychana,
bo idziesz z miłością na spotkanie Pana.
Pamiętaj, że On Cie zawsze usłyszy,
czy modlisz się głośno, czy w głębokiej ciszy."

Ramka pamiątką ważnych chwil.

Srebrna ramka na chrzest i komunię jest oryginalną, a zarazem bardzo klasyczną propozycją, która pozostaje w pamięci na długo. To wyjątkowy prezent dedykowany dzieciom w każdym wieku. Produkty w tej kategorii stanowią wysokiej jakości upominki, dzięki którym każdy maluch, może pamiętać jakże ważne dla niego wydarzenie. Wykonane zazwyczaj z rodowanego srebra, zdobione naturalnym, lakierowanym drewnem tworzą unikalną, spójną całość, obok której nie można pozostać obojętnym. Srebrna ramka na chrzest i komunię od AnKa Biżuteria to perfekcyjnie wykonany podarunek, prezentujący tematykę sakralną, nawiązującą do danego wydarzenia. Jest tu również miejsce na wpisanie daty oraz imienia dziecka, jak też dodanie osobistej dedykacji, znajdującej się na odwrocie. Taki upominek polecany jest tradycjonalistom, którym zależy na przekazaniu pociesze czegoś więc, niż klasyczna zabawka.

Unikalne wzornictwo srebrnych ramek na zdjęcia.

Kategoria powyżej odznacza się produktami, wykonanymi z dużym zaangażowaniem. Włoska precyzja, zestawiona z wysoką jakością materiałów oraz realizmem prezentowanych postaci sprawia, iż srebrna ramka na chrzest i komunię staje się wyjątkowym prezentem, przyjemnym dla oka. Z pewnością nie pozostanie obojętna, gdyż będzie służyć przez długie lata. Polska tradycja oparta jest bowiem na obdarowywaniu dziecka przedmiotami o tematyce religijnej, dlatego więc, zamiast zwykłego łańcuszka, polecamy niebanalne, srebrne ramki do zdjęć.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 185 opinie klientów.