medaliki z wizerunkiem ojca świętego Pio

Ojciec Pio urodził się we Włoszech w małym miasteczku. Został powołany do głębokiej, wyjątkowej relacji z Bogiem, w wieku pięciu lat poświęcił Mu całe swoje życie. Już jako mały chłopiec wykazywał oznaki niezwykłych darów łaski.

Niesamowita postać Ojca Pio

Jako dziecko, Ojciec Pio podobno widział anioły i rozmawiał ze świętymi istotami, mając wizje Jezusa i Maryi, przy różnych okazjach. Całe jego życie było naznaczone długimi godzinami modlitwy i nieustannymi wyrzeczeniami, zasłynął ze swojej pobożności. Święty Ojciec Pio z Pietrelciny jest patronem pomocy humanitarnej, młodzieży i wolontariuszy obrony cywilnej. Ojciec Pio był włoskim księdzem kapucynem franciszkaninem, znanym ze swojego miłosierdzia i jakości przepowiadania, a także daru stygmatów i lewitacji.

Medaliki z wizerunkiem Ojca Świętego Pio w sklepie AnKa Biżuteria

Niezwykła świętość Ojca Pio została uznana za jego życia, gdy ludzie wszystkich wyznań szukali u niego duchowego przewodnictwa i wstawiennictwa w jego modlitwach. Przez całe swoje życie Ojciec Pio zmagał się z ogromnym cierpieniem i przeciwnościami losu. Do dziś cuda, wydarzenia i jego niesamowite dzieła są dla nas wszystkich wspaniałymi przykładami, dlatego warto posiadać medalik z jego wizerunkiem. Medaliki z Ojcem Pio to oryginalne, skromne pamiątki, które idealnie sprawdzają się przy takich uroczystościach jak komunia, chrzest, bierzmowanie, a nawet urodziny, są to pomysły wyjątkowe i modne zarazem. Srebrne dewocjonalia zyskują na popularności, stanowią bowiem symbole ważnych wartości, a także efektowne dodatki, obecne zawsze przy właścicielu. Dostępne wzory medalika z Ojcem Pio w sklepie AnKa Biżuteria to idealne połączenie tradycyjnych i ozdobnych wzorów, idealnych na co dzień, ale także na wyszukane okazje, będą również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Średnia ocena medalików z wizerunkiem Ojca Pio kategorii: 5,0/5 - 46 opinie klientów.