Kategorie

Ostatnio przeglądane

Certyfikat

Certyfikat

Wyjątkowy srebrny medalik dla bliskiej osoby

Biżuteria religijna jest niezwykle popularna i ponadczasowa. Można ją nosić z wieloma dodatkami, bądź jako samodzielną ozdobę. Dla wielu osób, srebrny medalik z wizerunkiem świętego ma szczególną symbolikę i stanowi podporę duchową w trudnych momentach. To również wspaniały podarunek dla bliskich osób, jako wyraz uczuć i troski.

Medalik srebrny Ojciec Pio Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Bardzo serdecznie dziękuję za pozytywne i szybkie załatwienie mojego zamówienia. Przesyłka dotarła bardzo szybko, dobrze zabezpieczona. Życzę wszystkiego najlepszego.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Medalik srebrny Ojciec Pio

Medalik srebrny Ojciec Pio


Medalik srebrny Ojciec Pio

72.M090

Cena (brutto):

65,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Srebrny medalik Ojciec Pio

Srebro próba: 925

Waga medalika:~3,9  g
Wielkość medalika: 3,5 cm z  zawieszką/ szerokość  1,7 cm

Opakowanie Gratis - na zdjęciu

Zachęcamy do zakupu łańcuszka do kompletu - propozycje poniżej.

Medalik na wiele ważnych uroczystości w życiu

Klasyczny medalik ze srebra, tu widoczny z wizerunkiem Św. Ojca Pio to unikalny, zawsze modny i mile widziany prezent przy wielu uroczystościach. W dobie elektroniki taka pamiątka pierwszej Komunii Świętej czy Chrztu z pewnością pozostanie w pamięci na długo, towarzysząc osobie obdarowanej przez niemalże całe życie. Rozwiązanie widniejące na stronie odznacza się prostą formą, precyzyjnie wykonanym portretem oraz wysoką wytrzymałością, dzięki której medalik pozostaje niezmienny przez długie lata. Ojciec Pio jest patronem spowiedników, ale swoim życiem udowodnił jak ważny był dla niego każdy człowiek. Podarowując dziecku taki upominek, można przekazać ważne wartości i wyrazić uczucia.

Oryginalny prezent na komunię i ślub - medalik ze srebra

na pozór niewielki drobiazg niesie za sobą wielkie emocje i wartości. Przypomina o najbliższych w trudnych chwilach, a jednocześnie efektownie i bardzo stylowo prezentuje się na piersi. Pomysł oferowany przez AnKa Biżuteria z pewnością pozostanie niezapomniany, a choć może dziecko nie doceni go od razu, z upływem lat nabierze dla niego dużej wartości.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu