Naszyjniki z masą perłową

W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz naszyjniki z masą perłową, które przepięknie przyozdobią Twoją szyję. Wykorzystywana od starożytności w biżuterii masa perłowa posiada niezwykłą wielokolorową barwę.

Masa perłowa w jubilerstwie

Masa perłowa jest wytwarzana wewnątrz muszli niektórych mięczaków. Powstaje w naturalny sposób z racji ich obrony przed niepożądanymi gośćmi. Masa perłowa głównie jest zbudowana z węglanu wapnia. Masa perłowa po wycięciu z muszli mięczaka jest bielona, lub barwiona na różnorodne kolory. By otrzymać niesamowity blask, jest bardzo delikatnie polerowana. W dalszej sekwencji jest przycinana na wiele kształtów. Nadzwyczajność jej zawdzięcza się tlenkom metalu, które zmieniają załamanie światła, w którego trakcie powstaje niesamowita poświata. Zbliżony efekt mają bańki mydlane, czy plamy benzyny.

Biżuteria z masą perłową jest ciekawą propozycją dla osób, które pragną podkreślić swoją elegancję. Idealnie pasujące nie tylko na co dzień, ale i na większe wyjścia. Wszystkie naszyjniki z masą perłową są wyjątkowe. Doskonale sprawdzają się, jako prezent dla bliskiej nam osoby.

Naszyjniki z masą perłową w sklepie AnKa Biżuteria

Masa perłowa zwana także macicą perłową doceniana jest przez kobiety ze względu na swoją unikalność oraz elegancję. Najczęściej naszyjniki z masą perłową wybierają osoby pragnące podkreślenia swojej stylizacji. W naszym sklepie naszyjniki z masą perłową srebrne, lub pozłacane żółtym lub różowym złotem, tworzą delikatną, kobiecą ozdobę, która nada każdej stylizacji niesamowity efekt. Biżuteria z masą perłową może pełnić funkcję amuletu, który subtelnie pobudzi energię w komórkach ciała, które sprawią, że będą bardziej elastyczne. Zwiększy również ich zdolność do przyswajania, co spowoduje, że skóra będzie jędrniejsza, jest to dodatkowy atut posiadania biżuterii z masą perłową. Naszyjniki będą również świetnym pomysłem na prezent, który zadowoli każdą wymagającą kobietę.