Naszyjniki z bursztynem - AnkaBizuteria.pl

Naszyjniki Srebrne z bursztynem

Naszyjniki srebrne z bursztynem są przepięknym dodatkiem do codziennej, jak i wieczorowej kreacji. Bursztyn jest szlachetnym surowcem, który używany jest w jubilerstwie

na stronę
od czasów starożytnych. Wykonana z nim biżuteria jest bardzo uniwersalna za sprawą jego pięknej barwy.

Naszyjniki srebrne z bursztynem w sklepie AnKa Biżuteria

Naszyjniki srebrne z bursztynu są uniwersalne, ale także i nieszablonowe. Są przepięknym dodatkiem do każdej stylizacji. Nie ma na świecie dwóch identycznych wyrobów z bursztynu. W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy szeroki wybór naszyjników srebrnych z bursztynem, które są niesamowitą i niepowtarzalną ozdobą. Są one idealnym wyborem dla Pań pragnących elegancji oraz wyróżnianie się z tłumu.

Bursztyn trzeba pielęgnować i dbać, żeby z czasem nie zmatowiał i nie stracił swojego blasku. Kamień ten trzeba czyścić na sucho, lub przy pomocy wody z mydłem, czy też spirytusu. Naszyjnik srebrny z bursztynem najlepiej przechowywać jest oddzielnie. Unikać kontaktu z wodą, domowymi środkami czystości, a także perfumami.

Bursztyn i jego zastosowanie

Bursztyn wykazuje działanie przeciwzapalne, regulujące pracę nerek, oraz pobudzające system nerwowy. Maści i kremy z kwasem bursztynowym wspomagają w dolegliwościach astmatycznych, reumatycznych, owrzodzeniach oraz podrażnieniach skóry. Bursztyn od XIX wieku znalazł już zastosowanie w kosmetyce, które było i jest doceniane. Już w tamtych latach w składach aptekarskich mogliśmy znaleźć nalewki, balsamy jantarowe, a także maści. Drogocenne i wszechstronne właściwości bursztynu mają bardzo szeroki zakres działania. Na skutki ukąszenia przez owady, czy oparzenia idealnym pomocniczym środkiem może okazać się olej, bądź kwas pozyskiwany z bursztynu, który posiada właściwości dezynfekujące.

Naszyjnik srebrny z bursztynem warto jest mieć przy sobie ze względów zdrowotnych, ale także ze względów oczyszczających. Kamień ten pozwala na lepsze samopoczucie oraz zmniejsza reumatyczne bóle. Tak naprawdę bursztyn wpływa pozytywnie na cały organizm.

 Proponujemy Naszyjniki Srebrne z bursztynem bałtyckim.