Bransoletki Srebrne z bursztynem

Bursztyn, jako szlachetny surowiec używany jest w jubilerstwie od bardzo dawna. Biżuteria z nim wykonana jest bardzo uniwersalna za sprawą jego pięknej barwy. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz przepiękne bransoletki z bursztynem, które z pewnością zostaną z Tobą na dłużej.

na stronę

Bursztyn awangarda w jubilerstwie – bransoletki z bursztynem

Powstający z żywicy drzew iglastych bursztyn urzeka swoim wyglądem. Uzyskujący kolory od ciemnobrązowego po żółty. Od wieków jest kamieniem wykorzystywanym w jubilerstwie oraz medycynie naturalnej. Bursztyn w biżuterii idealnie się sprawdza również w klasycznej i niecodziennej odmianie, przykładowo użyty w bransoletkach z bursztynem pięknie się komponuje. Taka biżuteria kojarzona jest z Polską, gdyż w samym rejonie pomorskim znajduje się ponad 1000 firm, które zajmują się produkcją biżuterii z bursztynem, a w Gdańsku odbywane są największe międzynarodowe targi bursztynu na świecie. Biżuteria z bursztynem ma bardzo atrakcyjne ceny i jest odpowiednia do każdego outfitu w naszej szafie.

Bursztyn, w którym zawarty jest kwas bursztynowy, pozwala na lepsze samopoczucie oraz zniweluje reumatyczne bóle. Jest symbolem sukcesu. Posiada właściwości oczyszczające i wpływające na cały organizm. Pomaga w takich dolegliwościach jak problemy z tarczycą, astmą oraz przemianą materii. Jako amulet chroni przed negatywną energią.

Bransoletki z bursztynem – w sklepie AnKa Biżuteria

Bransoletki z bursztynem są dodatkiem, którego nie sposób sobie odmówić. W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy ich duży wybór, który z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wspaniała biżuteria, która przepięknie będzie się prezentowała w każdym stroju i okoliczności. Jako prezent dla bliskiej Ci osoby również będzie odpowiednia. Bransoletki z bursztynem są idealne dla kobiet, które cenią ponadczasowe piękno.

O bursztyn, tak samo jak i o inne kamienie naturalne należy dbać, żeby z czasem nie zmatowiały i nie straciły swojego blasku. Najlepiej kamień ten jest czyścić na sucho, bądź przy pomocy wody z mydłem, bądź spirytusu. Bransoletkę z bursztynem, oraz inną biżuterię z tym kamieniem najlepiej przechowywać jest oddzielnie. Unikać kontaktu z wodą, z domowymi środkami czystości oraz perfumami.

Bransoletki srebrne z Bursztynu, zwany też jantarem, to kamień kojarzony z Bałtykiem. Zbudowany z substancji organicznej pięknie zdobi współczesną biżuterię. Kamień ten doskonale prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych fasonach. Bransoletki srebrne z bursztynem w naszym sklepie dostępne są w  wersji srebrnej, złotej oraz na kauczuku. W części z nich bursztyn występuje w połączeniu z innymi kamieniami. Możesz wybrać minimalistyczny model idealny na co dzień lub bardzo ozdobną bransoletkę, która będzie doskonałym uzupełnieniem wieczorowej kreacji.