medaliki z wizerunkiem świętego Jana Pawała II

Srebrny medalik z wizerunkiem Jana Pawła II to niezwykła ozdoba poświęcona temu wyjątkowemu Świętemu był wyjątkową postacią i niezapomnianym papieżem Polakiem, medaliki z Jego wizerunkiem są piękną ozdobą o bogatej symbolice religijnej. 

Wizerunek Świętego Jana Pawła II

Urodzony w Polsce Karol Józef Wojtyła służył jako papież od 1978 r. Do śmierci w 2005 r. Kiedy został wybrany, był pierwszym od ponad 400 lat papieżem spoza Włoch. Papież Jan Paweł II służył przez 26 lat - drugą najdłużej udokumentowaną posługę papieża. Święty Papież Jan Paweł II jest patronem Światowych Dni Młodzieży i Polski. Święty Papież Jan Paweł II jest pamiętany z wielu rzeczy, w tym z miłości do młodych ludzi. Założył Światowe Dni Młodzieży, które zgromadziły miliony młodych ludzi z całego świata. Jest również znany z tego, że jest jednym z najczęściej podróżujących światowych przywódców i swoją pasją do wzmacniania rodziny. Jana Pawła II kochały miliony ludzi, nie ma drugiej osoby w historii Polskiego chrześcijaństwa, którą byśmy bardziej uwielbiali. Jeszcze za życia wielbiono Go jak świętego, mimo swojej wielkości, pozostał skromny i oddany swojej duchowej misji, nigdy też nie zapomniał o chorych i cierpiących, pokazywał prawdziwe oblicze religii chrześcijańskiej, sprawiedliwe i miłosierne. 

Srebrne medaliki z wizerunkiem Świętego Jana Pawła II w sklepie AnKa Biżuteria

Srebrne medaliki w naszym sklepie wykonano z najwyższej próby srebra 925, zostały wykonane z dbałością o każdy detal i szczegół, przedstawiają wizerunek papieża Jana Pawła II, stanowią oryginalną i niezwykle elegancką pamiątkę. Biżuteria z wizerunkiem Świętego Jana Pawła II stanowi ponadczasowy dodatek, jest pamiątka ważnego wydarzenia, noszona bez względu na płeć czy też wiek, idealna dla osób religijnych poszukujących stylowego sposobu na wyrażanie swojej wiary. Wśród naszych propozycji medalików można znaleźć medaliki z Janem Pawłem II wykonane w całości ze srebra, które obok złota są jednym z najtrwalszych i najchętniej kupowanych medalików na całym świecie, spełnią wysokie oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

Srebrne medaliki z wizerunkiem Świętego Jana Pawła II będą świetnym pomysłem na prezent z okazji przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, chrztu, ślubu, bierzmowania, jubileuszu, rocznicy czy też narodzin dziecka, staną się niezwykłą pamiątką na lata, a także świadectwem wiary towarzyszącym przez całe życie. 

Średnia ocena biżuterii kategorii:5,0/5-79 opinie klientów.