Wisiorki z opalem

Wisiorki z opalem w sklepie AnKa Biżuteria są unikatową oraz wyróżniającą się biżuterią. Bardzo szeroki ich wybór sprawia, że na pewno znajdziesz coś właściwego dla siebie, czy na prezent dla bliskiej Ci osoby.

na stronę

Opal – amulet szczęścia

Opal jest kamieniem, który pomaga rozwinąć kreatywność oraz wyobraźnię. Poprawa pamięć, oraz pomaga w koncentracji. Jako wisiorek z opalem pomaga w komunikacji i uwalnia od zahamowań. Kiedyś wierzono, że kamień pozwalał na bycie niewidocznym w momentach, kiedy nie chciano. Kamień dostarcza pozytywnych, radosnych snów oraz równoważy emocje i wydobywa wewnętrzne piękno. Pozwala zachować emocjonalną i fizyczną równowagę. Biżuteria z opalem sprzyja miłości, przyjaźni, wierności i kreatywności. Dlatego właśnie wisiorki z opalem polecane są, jako amulet.

Opal fascynuje subtelnością i harmonią barw. Od wieków opal nazywany był „ojcem wszystkich kamieni”. Wisiorki z opalem są przepiękną biżuterią, obok której nie da się przejść obojętnie. Efektowna gra barw na płaszczyźnie kamienia zachwyci każdą miłośniczkę subtelnej estetyczności. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz eleganckie i spektakularne wisiorki z opalem.

Wisiorki z opalem w Sklepie AnKa Biżuteria

Opal jest dedykowany osobom urodzonym w lutym, jest również kamieniem na czternastą rocznicę ślubu. Przynosi on szczęście zodiakalnym Wagom. Polecany jest również Koziorożcom.

Opale stosowane były dawniej do wytwarzania magicznych mikstur, które miały leczyć ciało, oraz pozbyć się koszmarów. Kamień znany jest z faktu, że powoduje zwiększenie sił do życia, oraz dodaje energii. Pomocny jest również przy schorzeniach oczu i przywracaniu ostrości wzroku.

Wisiorek z opalem, jako amulet może wspomóc zamknięcie pewnych etapów w życiu. Pozwala na racjonalne spojrzenie na wydarzenia, które wydarzyły się w przeszłości.

O opal należy dbać, unikać wszelkich zadrapań, a także zarysowań. Ze względu na dużą ilość wody w opalu, powinno się go przechowywać w miejscu nie do końca suchym. A jeśli były narażone na wysychanie, należy zanurzyć je w wodzie na dwie godziny. Wisiorki z opalem w razie wątpliwości najlepiej zanieść jest do jubilera.