Kolczyki Kamienie naturalne

Kolczyki z kamieniami naturalnymi z pewnością są niesamowicie efektownym dodatkiem, który uzupełnia kreację. Biżuteria

na stronę
wykonana w ten sposób również podkreśli osobowość i charakter kobiety. W naszym sklepie AnKa Biżuteria oferujemy bardzo szeroki wybór kolczyków z naturalnymi kamieniami.

Różnorodność kamieni naturalnych jest niezwykle piękna, gdyż występują one w wielu barwach, a niektóre z nich posiadają subtelne wzory. Dodatek naturalnych kamieni w kolczykach cieszy się od wielu lat niegasnącym zainteresowaniem.

Kolczyki z kamieniami naturalnymi w sklepie AnKa Biżuteria

W zależności od rodzaju kamienia zmienia się także jego zabarwienie. Właśnie to sprawia i potęguje w kolczykach z naturalnymi kamieniami wyjątkowość.

W sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz z pewnością coś dla siebie. Oferujemy m.in. kolczyki z rubinem, różowym kwarcem, niebieskim turkusem, cytrynem oraz z wieloma innymi kamieniami naturalnymi. Modele z kamieniami naturalnymi dostępne są także w wersji wiszącej, długiej oraz jako proste wkręty.

Kolczyki z kamieniami naturalnymi – szafir

Szafir jest jednym z najtwardszych minerałów, które występują w przyrodzie. Jest dość rzadko spotykany, przez co coraz bardziej jest doceniany. Jego piękny odcień koloru niebieskiego przepięknie prezentuje się na biżuterii srebrnej jak i złotej.

Kolczyki z kamieniami naturalnymi – ametyst

Wyjątkowy kamień o przeróżnej barwie od purpury po jasny wrzos. Piękna odmiana kwarcu, który przyciąga wzrok, a jednocześnie jego działanie uwalnia od wszelkich strapień. Jako dodatek do biżuterii bardzo ciekawie się prezentuje w połączeniu ze złotem, bądź czernią.

Kolczyki z kamieniami naturalnymi – rubin

Wyjątkowo efektowny kamień, który bardzo często łączony jest w biżuterii ze szmaragdem, bądź szafirem, dając wyjątkowe nasycenie kolorów. Pięknie prezentuje się w biżuterii srebrnej jak i złotej. Jego różowa i czerwona odmiana idealnie podkreślają każdy kolor tęczówek.

Kolczyki z kamieniami naturalnymi to niebanalna biżuteria dostępna w wielu wariantach.

Każda para może wyglądać inaczej ze względu na użyty minerał, np. agat, kamień księżycowy, dendryt czy ametyst. Kolczyki damskie z kamieniami dobrze prezentują się w wersji długiej i wiszącej, lub jako proste wkręty. Natychmiast ożywiają one nawet najprostsze stylizacje. Zarówno kolczyki srebrne, jak i złote stanowią stylową oprawę dla kamieni szlachetnych czy półszlachetnych. Z pewnością znajdziesz parę, która będzie Ci w pełni odpowiadać.