Wisiorki z kamieniami jubilerskimi

Wisiorki z kamieniami jubilerskimi znajdziesz w naszym sklepie AnKa Biżuteria w różnych wzorach oraz kolorach. Sprawdzą się jako biżuteria na co dzień, ale i na większe wyjścia. Oryginalne modele sprawiają, że są bardzo dobrym pomysłem na prezent. Kamienie jubilerskie, mimo że są poddawane obróbce, są zaliczane do kamieni naturalnych.

Kamienie jubilerskie – szmaragd

Minerał o zabarwieniu zielonym, który przepięknie mieni się swoim blaskiem na wisiorku ze szmaragdem. Kamień ten symbolizuje działanie, myślenie oraz regenerację ciała. Właściciel szmaragdu będzie chroniony przez niego, oraz zadowolony. Wierzono, że jego posiadacz nigdy nie doświadczy zdrady oraz jego miłość będzie rozkwitała. Kamień jest odpowiedni dla osób spod znaku Koziorożca, Byka oraz Raka.

Kamienie jubilerskie – opal

Opal jest zaliczany do najdroższych i najcenniejszych kamieni szlachetnych dzięki swoim wyjątkowym barwom. Wyróżniamy: mleczne, niebieskie, ogniste, pawiowe, zielone, złote i różowe. Opal uważany jest za kamień prorokowania oraz przewidywania. Ma moc równoważenia emocji, wydobywania wewnętrznego piękna oraz przynoszenia szczęśliwych, pozytywnych snów. Naszyjniki z kamieniem jubilerskim - opalem jako talizman najbardziej odpowiednie są dla Wagi, Skorpionów, Panny, Raka i Bliźniąt. Te niepowtarzalne kamienie są zwłaszcza przypisywane osobom urodzonym w maju.

Kamienie jubilerskie – markazyt

Markazyt jest kamieniem, który pomaga w szczerości oraz otwartej komunikacji z innymi. Ma właściwości poprawiające koncentrację, pamięć, oraz wyostrzania zmysłów. Właściciel tego kamienia może zobaczyć siebie samego z dystansu, poprzez co może zmienić swoje niepożądane cechy charakteru. Wisiorek z tym kamieniem jubilerskim może przynieść efekty w miejscu pracy.

Kamienie jubilerskie w biżuterii AnKa Biżuteria

Wisiorki z kamieniami jubilerskimi w naszym sklepie AnKa Biżuteria są niebywale estetyczne oraz oryginalne. Perfekcyjnie sprawdzą się, jako oryginalny i efektywny prezent dla bliskiej osoby. W asortymencie posiadamy wyjątkowe modele wisiorków z kamieniami jubilerskimi, które zachwycą swoją niepowtarzalną barwą.