Pierścionki z kamieniami naturalnymi

Pierścionki z kamieniami naturalnymi są niezwykle modne i popularne. W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy pierścionki z różnorodnymi kamieniami np. kamieniem księżycowym czy granatem naturalnym. Każdy z nich jest niepowtarzalny, a w połączeniu z oprawą srebrną bądź srebrną komponują się przepięknie.

na stronę

Pierścionki z kamieniami naturalnymi w sklepie AnKa Biżuteria

W sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz ponadczasowe pierścionki z kamieniami naturalnymi. Z tak pięknym błyszczącym elementem na dłoni będziesz wyglądała zjawiskowo. Bez względu czy to będzie szafir, kamień księżycowy czy coś zupełnie innego. Każdy kamień naturalny jest wyjątkowy i ma swoje znaczenie.

Pierścionki z kamieniami naturalnymi posiadają właściwości

Diament jest najcenniejszym z kamieni szlachetnych i oznacza wieczną miłość. Jego właściwościom fizycznym (wysokiej trwałości) oraz symbolice miłości jest on najczęściej kupowany, jako kamień naturalny w pierścionku zaręczynowym. Posiada właściwości lecznicze, które udowadniają, że pomaga w bólu kręgosłupa, głowy oraz kończyn.

Szafir posiada właściwości pomagające w leczeniu problemów ze snem. Użyty w pierścionku z naturalnego kamienia – szafiru wzmacnia intuicję, oraz działa uspokajająco. Kamień symbolizuje czystość oraz nieśmiertelność.

Rubin użyty, jako kamień naturalny w pierścionku przyciąga z pewnością uwagę innych osób. Czerwona barwa rubinu symbolizuje miłość, odwagę, a także pasję. Pomaga w dolegliwościach sercowych, a także działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

Szmaragd poprzez kolor zielony symbolizuje kolor natury, a jego właściwości zwalczają zmęczenie, depresję oraz rozdrażnienie.

Kamień księżycowy, jako jeden z najbardziej lubianych kamieni wykorzystywanych w biżuterii oraz pierścionkach z naturalnymi kamieniami posiada właściwości wzmacniające kości oraz zwiększające odporność. Pomaga także w innych schorzeniach tj. cukrzyca.

Pierścionki z kamieniem naturalnym mogą mieć właściwości wpływające na zdrowie, ale także na samopoczucie osoby, która je nosi. Decydując się na taki pierścionek w sklepie AnKa Biżuteria, z pewnością poczujesz się wyjątkowo.