Srebrne pamiątki Ślubne

Pamiątki z okazji Ślubu Nieprzemijające srebrne obrazki z dedykacjami dla Młodych. Obrazki srebrne włoskich najlepszych producentów To najlepszy pomysł na prezent z okazji Ślubu ze względu unikalność oraz trwałość.

na stronę

Pamiątki ślubne sklep internetowy.

Śluby to niewątpliwie bardzo istotne wydarzenie w życiu dwojga kochających się osób, ale również i dla rodziny oraz zaproszonych gości. W obecnych czasach goście weselni prześcigają się pomysłowością w prezentach weselnych, nie potrzebnie! Klasycznym i gustownym prezentem zawsze jest srebrna pamiątka, dodatkowo może zostać wygrawerowana indywidualna treść. 

Przykładowy tekst życzeń :

"Miłość jest nie tylko uczuciem,
nie jest wzruszeniem ani zakochaniem się.
Jest dojrzewaniem, troską i wzajemną
odpowiedzialnością za siebie"

Ks. Jan Twardowski

Srebrne pamiątki ślubne od AnKa.

Ślub jest istotną, rodzinną uroczystością, która zapada w pamięci na długie lata. Aby jeszcze dłużej zachować wspomnienia z tego dnia, warto podarować ukochanej parze wyjątkowy prezent, o oryginalnym i niezwykle eleganckim wyglądzie. Srebrne pamiątki ślubne w postaci niewielkich obrazków, ramek do zdjęć czy ręcznie robionych kartek z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy. Staną się miłym, estetycznym akcentem, przekazującym moc życzliwości i miłości. Podarunki w takim wydaniu to włoska precyzja, fenomenalne wzornictwo oraz ważna symbolika. Nieprzemijające obrazki z indywidualnymi dedykacjami oferowane przez AnKa Biżuteria zaakcentują rangę wydarzenia, a dzięki nowoczesnej technice wykonania, pozostaną niezmienne przez wiele lat, towarzysząc Młodym w codziennym życiu.

Wartościowy prezent w srebrnej oprawie.

Srebrne pamiątki ślubne zachwycają swoją prostotą, elegancją i skromnością. Są wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, sprawiając, iż efektownie prezentują się na półce czy ścianie. Polska tradycja obdarowywania Nowożeńców jest mocno zakorzeniona, dlatego warto podarować Młodej Parze oryginalny prezent, przewyższający klasyczne garnki czy bukiet kwiatów. Produkty z tej kategorii zostaną docenione przez osoby, dla których wiara i rodzina tworzą podstawowe i nierozerwalne wartości.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 425 opinie klientów.