Srebrne obrazy Święta Rodzina

Obrazki srebrne włoskich producentów z wizerunkiem Świętej Rodziny . Pamiątki z wizerunkiem Świętej Rodziny z powodzeniem  sprawdzą się jako prezent na każdą okazje: Chrzest, Komunie, Roczek, Rocznice, Urodziny, na Pamiątkę Ślubu itp.

na stronę

Skromne prezenty na wiele okazji.

Obrazki srebrne, które w ostatnich latach zyskały na popularności stanowią unikalny pomysł na prezent przy wielu okazjach. Prezentując Świętą Rodzinę, nawiązują do ważnych wartości religijnych, a także najmocniejszych uczuć, tak istotnych dla każdego człowieka. W tej kategorii odnaleźć można różnorodne propozycje, zarówno o klasycznych, geometrycznych kształtach jak i bardziej wymyślnych formach, wykonanych ze srebra, wysokiej jakości lakierowanego drewna czy złota. Oryginalne prezenty, dzięki właściwym zabiegom pozostają niezmienne przez lata, towarzysząc obdarowanej osobie w wielu istotnych etapach życia. Estetyczne obrazki srebrne idealnie sprawdzą się w postaci upominku na chrzciny, komunię, ślub a także urodziny, zwłaszcza dla religijnych osób. Perfekcja wykonania, realizm prezentowanych postaci oraz ważna symbolika sprawiają, iż te produkty są pożądane zarówno przez rodziców, jak i samych obdarowanych.

Prezent dla dziecka, rodziny, pary…

Srebrne obrazy Święta Rodzina to wyjątkowe propozycje o wielkiej mocy i głębokim przesłaniu. Skromne, a jednocześnie gustowne i eleganckie, wspaniale prezentują się na półce czy ścianie. Towarzyszą w chwilach zwątpienia, są świadkiem wielu radości. Stanowią ciekawą pamiątkę ważnych wydarzeń, pozwalając na zachowanie w pamięci wielu wspaniałych wspomnień. Polska, jako kraj chrześcijański coraz bardziej docenia srebrne dewocjonalia. Ich forma w postaci obrazka zachwyca, wywołując uśmiech zarówno u dziecka, jak i osób dorosłych. Możliwość umieszczenia grawera na ich odwrocie, doskonale personalizuje skromne upominki, stanowiąc niebanalny prezent dla ukochanych osób. Srebrne obrazy Święta Rodzina są przyjemne dla oka i wartościowe dla serca.

Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 526 opinie klientów.