Naszyjniki z kwarcem dymnym

Biżuteria z kwarcem dymnym jest zarazem efektowna, ale także elegancka, naszyjniki z tym kamieniem, dodają tajemniczości i magii. Nie sposób odwrócić oczu od tej wyjątkowej biżuterii, która jest również uniwersalna, poprzez swój ciemny kolor i będzie pasowała do każdej stylizacji. 

Kamień szlachetny- kwarc dymny

Kwarc dymny jest to kamień szlachetny, jego nazwa pochodzi od dymnej barwy, której wynikiem jest oddziaływanie naturalnego promieniowania radioaktywnego. Jest to bardzo pospolity minerał występujący w wielu skałach magmowych, tworzy dobrze wykształcone kryształy od blado-beżowego, przez barwę brązową, kończąca ciemno-brunatnej lub prawie czarnej. Wynikiem promieniowania radioaktywnego na kwarc jest jego ciemna barwa, która pięknie pasuje do każdej stylizacji. 

Kwarc dymny, jest poszukiwanym kamieniem kolekcjonerskim, służy do wyrobu ozdób i artystycznej biżuterii, uważa się, że pomaga on w organizacji i kontroli nad finansami, polecany także jako amulet przy podejmowaniu ważnych decyzji. Kwarc dymny jest skuteczny w walce z depresją, przygnębieniem, pomaga usunąć skłonności samobójcze. Ma zbawienny wpływ w walce z nowotworem, a także przy infekcjach, te bardzo ciemne kwarce wspierają przy uzależnieniach, zwłaszcza narkomanów, kwarc daje siłę uzależnionym i słabym ludziom walczącym z tą chorobą. 

Kwarc dymny jest polecany dla osób nieśmiałych, niezdecydowanych, którym brakuje często odwagi w podejmowaniu życiowych zmian, lub wyzwań, pomaga on otworzyć się na nowe możliwości, odgania lęki, pozwala oderwać się od niezdrowych relacji, przyzwyczajeń i bierności, naszyjniki z kwarcem dymnym są piękną biżuterią, która doda pewności siebie każdej kobiecie.  

Naszyjniki z kwarcem dymnym w sklepie AnKa Biżuteria

Biżuteria z kwarcem dymnym zachwyci nie jedną kobietę swoją elegancją i wytwornością, zależnie od wykonania naszyjnika będzie to świetna opcja zarówno na co dzień, jak i dopełnienie stylizacji wieczorowej. Naszyjniki z kwarcem dymnym w sklepie AnKa Biżuteria, intrygują swoim wzorem i wykonaniem, dodając jednocześnie tajemniczości i polotu kobiecie, która go nosi. Jest to świetny pomysł na prezent dla każdej kobiety ceniącej klasyczne piękno zamknięte w różnorodnej formie.