Pierścionki z agatem

Agat jest bardzo chętnie wybieranym kamieniem w pierścionkach w sklepie AnKa Biżuteria, dzięki pięknemu naturalnemu wzorowi każdy kamień jest inny i niepowtarzalny tak jak biżuteria z niego wykonana. 

Różnokolorowy agat

Agat jest odmianą chalcedonu, jego nazwa pochodzi od leżącej w południowej Sycylii rzeki Achates, lub od greckiego słowa agates, co znaczyło ,,dobry" i odnosiło się do jego właściwości.

Agaty posiadają bardzo charakterystyczny układ barw, zbudowane są z wielu różnokolorowych warstw, gdzie przeważają odcienie szarości, różu i brunatnego, dlatego pierścionki z agatem są tak niepowtarzalne. Agaty mają również wpływ na naszą psychikę, pomagają wzmocnić szacunek dla samego siebie, równoważą emocje, uwalniają od stresu, a także ułatwiają podejmowanie wyzwań i odkrywanie samego siebie. Agat uczy delikatności i mądrości, wzmacnia ciało i ducha, zapewnia ochronę i równowagę, pozwala oddalić troski i obawy, pomaga również w odnalezieniu prawdy w depresji, warto więc posiadać biżuterię z tym niesamowitym kamieniem. Pierścionki z agatem będą świetnym prezentem dla ukochanej osoby, ponieważ biżuteria z tym kamieniem sprawdza się w roli symbolu miłości, pomaga wzmocnić uczucie między zakochanymi.

Pierścionki z agatem w sklepie AnKa Biżuteria

Pierścionkom z agatem w sklepie AnKa Biżuteria nie sposób odmówić efektownego wyglądu. Biały agat, turkusowy, czerwony czy zielony, doskonale odnajdują się w wielu dodatkach, podobnie jak stonowane warianty, które można znaleźć w naszym sklepie. Pierścionki z agatem to idealna ozdoba dla kobiet nowoczesnych, niebojących się nowości i trendów. Pierścionki z naszego sklepu nie tylko świetnie akcentują wybrane stylizacje, ale również komponują się z innymi dodatkami, tworząc przemyślaną, a niekiedy awangardową całość. Jeżeli chcesz sprawić sobie radość lub innym, odpowiednim wyborem prezentu będzie pierścionek z agatem z naszego sklepu, będzie on świadczył o dobrym guście kupującego.