Wisiorki z ametystem

Wisiorki z ametystem są z pewnością uzupełnieniem damskiej garderoby. Wyjątkowy kamień, którego odcienie fioletowego zaczynają się od purpury po jasny, bardzo jasny wrzos.

W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz wyjątkowe wisiorki z ametystem nawet na specjalne okazje!

Wisiorki z ametystem i jego działanie

Ametyst posiada zdolność do usuwania negatywnej energii, więc śmiało możemy go użyć do oczyszczania atmosfery domu, bądź biura. Kiedy położysz go pod poduszką przed snem, zapewni Ci spokojny sen. Według starodawnych wierzeń ochrania właściciela przed bólami głowy, migrenami, oraz chorobami bakteryjnymi i wirusowymi. Posiada właściwości uzdrawiające, szczególnie wpływa pozytywnie na równowagę osób podatnych na stres, przynosi spokój. Bardzo silnie wzmacnia intuicję oraz chroni właściciela od chorób i nieszczęść. Posiadając wisiorek z ametystem, pozytywnie będzie on wpływał na nasze hormony, żołądek, serce i krew. Ciekawostką o ametyście jest fakt, że przy wysokiej temperaturze traci on swój kolor i staje się bezbarwny, zwiększając temperaturę, do około 500°C staje się ametystem o zabarwieniu żółtym – cytrynowym (cytryn), kiedy temperatura osiągnie 600°C, ametyst znów traci swój kolor.

Wisiorki z ametystem w sklepie AnKa Biżuteria

Półszlachetny minerał – ametyst uwielbiany przez jubilerów idealnie sprawdza się jako dodatek do kobiecej biżuterii. Ten wyjątkowy kamień idealnie sprawdza się u kobiet spod znaku zodiaku wodnika, ryb, strzelca, barana oraz bliźniąt. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz najlepszej jakości wisiorki z ametystem, które pięknie ozdobią Twoją szyję. Wykonane wisiorki są z najwyższej jakości metali oraz prawdziwego ametystu, dzięki czemu przyciągną wzrok każdej osobie, a Tobie zapewnią poczucie kobiecości i doda klasy. Szeroki wybór wisiorków z ametystem zapewnia na dobranie odpowiedniego dla Ciebie, Twojej kreacji bądź na specjalne wyjście. Ametyst szczególnie dobrze prezentuje się z obecnością koloru złotego oraz czarnego. Wisiorki z ametystem idealne są na prezent i na wyjątkowe okazje.

Ametyst jest minerałem będący odmianą kwarcu. Wyróżnia go ciekawa fioletowa barwa, którą zawdzięcza obecności żelaza i promieniowaniu radioaktywnemu. Wisiorki z ametystem doskonale podkreślają każdy kolor oczu i komponują się z różnymi typami urody. Doskonale wyglądają zarówno w wersji srebrnej, jak i złotej, a także w połączeniu z innymi kamieniami. Wisiorki z ametystem mają urok w wersji nowoczesnej, ale i w stylu vintage.