Pierścionki z granatem

Pierścionki z granatem to oryginalna biżuteria w sklepie AnKa Biżuteria, o oryginalnym stylu, ma tradycyjny charakter, który z pewnością spodoba się miłośniczkom klasycznych rozwiązań. 

Kamień granat i jego rozmaite barwy

Granat jest to kamień szlachetny z grupy krzemianów o zróżnicowanym składzie chemicznym generującym różne odcienie barw, jako kamienie ozdobne są one cenione w swoich naturalnych odcieniach, dlatego w przeciwieństwie do innych barwionych minerałów, nie stosuje się wobec nich żadnych zabiegów zmieniających ich kolor.

Nazwa granatu pochodzi od łacińskiego słowa ,,granatus" czyli granat, owoc granatu (podobieństwo kamieni do ziaren owocu granatu), są krzemianami wyspowymi. Barwa granatów jest rozmaita, od brunatnych, czerwonych, poprzez żółte, zielone, czarne itp. Nie spotyka się jedynie granatów niebieskich, a czasami nawet zdarzają się granaty bezbarwne. Naj bardziej pożądanymi są jednak granaty czerwone, bordowe, które mogą przypominać rubiny są bardzo chętnie wykorzystywane w biżuterii. Efektowny granat to kamień cieszący się szczególną popularnością wśród jubilerów, występuję w różnych odcieniach i kolorach, co pozwala wykonać z niego dodatki wpisujące się w indywidualne oczekiwania, jest to oryginalna ozdoba, dla kobiet ceniących wyjątkową biżuterię.

Pierścionki z granatem w sklepie AnKa Biżuteria

Pierścionki z granatem w sklepie AnKa Biżuteria to efektowny i elegancki dodatek, który warto posiadać w swojej kolekcji, ponieważ biżuteria z kamieniami szlachetnymi wraca do łask. Pierścionki z granatem w naszym sklepie zachwycą nie jedną kobietę, która woli postawić na wyraziste ozdoby na dłoni. Zestawienie granatu ze srebrem wzbudzi zachwyt, dodając elegancji i dobrego smaku każdemu ubiorowi, taka biżuteria jest ponadczasowa. Pierścionki z granatem przypadną do gustu najbardziej wymagającym amatorom oryginalnych dodatków w postaci kamieni, jest bowiem odpowiedzią dla tych pań o najbardziej wygórowanych oczekiwaniach, pożądających efektownej i okazałej biżuterii.