Broszki z cyrkoniami

Broszka to uniwersalny dodatek, można ją przypiąć w dowolne miejsce i za każdym razem będzie wyglądała świetnie. Urozmaici nam stary już płaszcz, apaszkę która,

już się znudziła, żakiet zbyt klasyczny i elegancki, ale także torebkę, której można nadać nowego designu.

Cyrkonie w jubilerstwie

Cyrkonia jest to bezbarwny, syntetyczny kamień nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Zazwyczaj jest bezbarwna, taką formę pożąda się naj bardziej, ponieważ bardzo przypomina diament. Przy pomocy małej domieszki można łatwo zmienić barwę cyrkonii na pożądaną. Jej cena jest znacznie niższa, dlatego też coraz częściej sięgamy po biżuterię z cyrkonią zamiast diamentu, jednak nie jest tak trwała, jak diament, po jakimś czasie krawędzie cyrkonii się ścierają, co sprawia, że kształt kamienia nieznacznie się zmienia. Cyrkonie wyglądają szykownie i pięknie się prezentują w ciekawych oprawach. 

Broszka z cyrkoniami w sklepie AnKa Biżuteria

Moda przywróciła broszki do łask i triumfują w świecie mody na wysokiej pozycji, w sklepie AnKa Biżuteria posiadamy dużą różnorodność tej biżuterii, szczególnym zainteresowaniem cieszą się broszki z cyrkoniami. Broszki z cyrkoniami są pięknym dodatkiem na każdą okazję, a także do noszenia na co dzień. W naszym sklepie stworzyliśmy doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, mając jedną broszkę, posiadamy dwie sztuki biżuterii, nasza broszka może również pełnić funkcje naszyjnika, wystarczy dokupić do niej odpowiedni łańcuszek. W naszym sklepie zadbaliśmy o to by, broszki z cyrkoniami były wykonane z dokładną precyzją, by komfort noszenia był zawsze na odpowiednim poziomie, oferujemy broszki z cyrkoniami w wielu wzorach, od tych prostych, po bardziej skomplikowane.

Srebrne broszki w naszym sklepie zostały wykonane z wysokiej próby srebra 925, pasują więc do każdej stylizacji i elementu garderoby, prezentując się elegancko oraz klasycznie. Broszki wykonane są z dużą dbałością o detale, przyozdobione cyrkoniami, często z dodatkiem też innego kamienia, dodają blasku oraz ponadczasowości.