Wisiorki z czaroitem

Czaroit jest doceniany w jubilerstwie ze względu na jego kolor oraz jego rzadkie występowanie. Wykonane z niego ozdoby biżuteryjne, takie jak np. wisiorki z czaroitem zachwycają fioletowymi i brunatnymi tonacjami. Dodatkowo świetnie dopasowują się do kreacji wieczorowych.

Czaroit – magia kamienia

Czaroit jest minerałem poznanym dopiero w roku 1948. Jego występowanie zostało odkryte tylko w jednym miejscu na ziemi – w Masywie Muruńskim (we wschodniej Syberii), na obszarze tylko 10 km. Nazwa Czaroit pochodzi od rzeki Czary w pobliżu, której go odnaleziono. Kamień słynie ze swojego intensywnego fioletowego koloru w najróżniejszych odcieniach. Jego cechą jest występowanie nierównomiernych plam i wzorów w tonach szarości, żółci czy brązu.

Czaroit wpływa m.in. na zmniejszenie dolegliwości powiązanych ze schorzeniami nerek, a także wątroby. Kamień wpływa na procesy regeneracyjne organizmu. Wisiorek z czaroitem uspokoi, oraz wspomoże w opanowaniu nerwów w sytuacjach impulsywnych. Odpowiedni jest również dla osób, które zmagają się z powracającymi lękami oraz uczuciami zagrożenia. Jest kamieniem wróżbitów i jasnowidzów, gdyż wspomaga siłę intuicji. Czaroit jest polecany przede wszystkim Bliźniętom oraz Pannie.

Wisiorki z czaroitem

w sklepie AnKa Biżuteria

Czaroit idealnie prezentuje się głównie w połączeniu ze srebrem i ze stalą. W naszym sklepie AnKa Biżuteria posiadamy wisiorki z czaroitem w wielu modelach. Czaroit jest drogocennym kamieniem docenianym przez jubilerów. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz najlepszej jakości wisiorki z czaroitem, które doskonale ozdobią Twoją szyję. Wisiorki są wytworzone z najwyższej jakości metali oraz prawdziwego czaroitu, dzięki czemu zostaną zauważone już z daleka, a właścicielowi tej pięknej biżuterii zapewnią poczucie kobiecości i dodadzą stylu. Duży wybór wisiorków z czaroitem zapewnia to, że z pewnością znajdziesz idealny dobrany model dla siebie, do Twojej kreacji bądź na specjalne wyjście. Wisiorki z czaroitem idealne są na prezent i na wyjątkowe okazje. Biżuteria z tym kamieniem posiada jedyne w swoim rodzaju kolor nasyconego fioletu, który jest nie do pomylenia z barwą żadnego innego minerału.