Wisiorki z masą perłową

Wisiorki z masą perłową w naszym sklepie AnKa Biżuteria cieszą się popularnością ze względu na oryginalność oraz właściwości masy perłowej. Jest to propozycja na co dzień, oraz jako dopełnienie kreacji wieczorowej.

Masa perłowa w jubilerstwie

Masa perłowa była kiedyś bardzo chętnie wykorzystywana w jubilerstwie, w późniejszym czasie nieco zapomniana, aktualnie coraz częściej biżuteria jest nią zdobiona. Perfekcyjnie wygląda na prostych, minimalistycznych wzorach w towarzystwie srebra, bądź złota. Większe formy wisiorków z masą perłową czy inna biżuteria zdecydowanie wyróżnia się na tle innych modeli.

Masa (macica) perłowa jest wewnętrzną warstwą muszli poszczególnych gatunków małżów. Posiada niepowtarzalny wygląd oraz połysk, który nadają jej kolorowe perłowe warstwy. Z tego też względu biżuteria nią ozdobiona daje niesamowity efekt. Jest ona uniwersalna i ponadczasowa.

Masa perłowa - właściwości

Zawarte w masie perłowej mikroelementy i aminokwasy wzmacniają skórę oraz regulują metabolizm komórek skóry, tonizują ją i przyczyniają się do jej regeneracji i odmłodzenia. Również rozjaśniają cerę. Podobno za czasów Kleopatry rozpuszczano perły w occie i używano jej dla królowej do pielęgnacji urody. Masa perłowa zapobiega powstawianiu wolnych rodników - ochrania skórę przed niekorzystnymi efektami działania promieni.

Właściwości, jakie posiada masa perłowa, wpływają pozytywnie na skórę. Przyczyniają się do gojenia się ran, wspomaga w leczeniu trądziku, ujędrnia skórę, oraz poprawia koloryt skóry. Wisiorki z masą perłową będą idealne dla osób zmagających się z problemami skórnymi.

Wisiorki z pasą perłową w sklepie AnKa Biżuteria

Masa perłowa dzięki swojej opalizacji świetnie wygląda użyty w wisiorkach z masą perłową. Idealnie sprawdzi się także jajko dodatek do kreacji ślubnej, delikatny błysk, jasny, kremowy kolor podkreśli grację i piękno panny młodej.

Wisiorek z masą perłową jest także bardzo dobrym pomysłem, jako prezent, gdyż macica perłowa posiada właściwości pobudzające uczucia, intuicję i umysł. Wzmacnia paznokcie, włosy oraz jest pomocna w oczyszczaniu organizmu. Idealnie sprawdzi się, jako amulet chroniący przed promieniowaniem elektromagnetycznym domowych urządzeń.