Naszyjniki z hematytem

Naszyjniki z hematytem na kobiecym ciele prezentują się przepięknie. Kamień przybierający różne barwy wyróżnia się na tle pozostałych. Hematyt

Naszyjniki z hematytem na kobiecym ciele prezentują się przepięknie. Kamień przybierający różne barwy wyróżnia się na tle pozostałych. Hematyt nazywany „krwistym” ze względu na swoje właściwości zdrowotne.

Naszyjniki z hematytem w sklepie AnKa Biżuteria

Naszyjniki z hematytem w naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz w różnorodnych wzorach, również w zestawie z bransoletką. Taka biżuteria przepięknie będzie pasowała do kreacji wieczorowych, jak i codziennych.

Warto jest posiadać naszyjnik z hematytem ze względu na jego moc przyciągania szczęścia, pomyślności oraz dobrych myśli. Nosząc biżuterię z tym kamieniem, będzie ona sprowadzała na ziemię osoby, które „bujają w obłokach”, mają nierealne plany. Dodatkowo uspokaja on właściciela, oraz dodaje mu odwagi.

Nasz sklep AnKa Biżuteria w swoim asortymencie posiada szykowne naszyjniki z hematytem, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Na pewno będzie to także doskonały i niebanalny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Biżuteria ta w naszym sklepie wyróżnia się przede wszystkim najlepszą klasą wykonania oraz znakomitą jakością użytych hematytów.

Magia hematytu

Hematyt wpływa pozytywnie na układ krwionośny w organizmie człowieka. Pozwala na szybsze wchłanianie żelaza we krwi, co jest bardzo pomocne w przypadku anemii. Pomaga tamować krew, dzięki czemu wskazany jest, aby kobiety posiadały go zawsze przy sobie w postaci np. naszyjniku z hematytem. Z pewnością nie można przechowywać hematytu z kryształem górskim z powodu zabierania złej energii, która nazbierała się kamieniu. Również nie zaleca się go trzymać z innymi kamieniami, gdyż kamień może stracić swoje unikalne właściwości.

Kamienia, ani naszyjniku z hematytem nie powinniśmy mieć na sobie podczas kąpieli, basenu czy ogólnie nie może mieć kontaktu z wodą. Czyścić go możemy, ale bez żadnych płynów, nawet takich specjalnych do biżuterii, samą wilgotną ściereczką. Po przetarciu kamień należy wysuszyć miękką, suchą ściereczką.

Hematyt działa bardzo pozytywnie na pracę nerek, pomaga przy chorobach pęcherza moczowego.