Naszyjniki z hematytem

Naszyjniki z hematytem na kobiecym ciele prezentują się przepięknie. Kamień przybierający różne barwy wyróżnia się na tle pozostałych. Hematyt

nazywany „krwistym” ze względu na swoje właściwości zdrowotne.

Naszyjniki z hematytem w sklepie AnKa Biżuteria

Naszyjniki z hematytem w naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz w różnorodnych wzorach, również w zestawie z bransoletką. Taka biżuteria przepięknie będzie pasowała do kreacji wieczorowych, jak i codziennych. Warto jest posiadać naszyjnik z hematytem ze względu na jego moc przyciągania szczęścia, pomyślności oraz dobrych myśli. Nosząc biżuterię z tym kamieniem, będzie ona sprowadzała na ziemię osoby, które „bujają w obłokach”, mają nierealne plany. Dodatkowo uspokaja on właściciela, oraz dodaje mu odwagi.

Nasz sklep AnKa Biżuteria w swoim asortymencie posiada szykowne naszyjniki z hematytem, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Na pewno będzie to także doskonały i niebanalny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Biżuteria ta w naszym sklepie wyróżnia się przede wszystkim najlepszą klasą wykonania oraz znakomitą jakością użytych hematytów.

Magia hematytu

Hematyt wpływa pozytywnie na układ krwionośny w organizmie człowieka. Pozwala na szybsze wchłanianie żelaza we krwi, co jest bardzo pomocne w przypadku anemii. Pomaga tamować krew, dzięki czemu wskazany jest, aby kobiety posiadały go zawsze przy sobie w postaci np. naszyjniku z hematytem. Z pewnością nie można przechowywać hematytu z kryształem górskim z powodu zabierania złej energii, która nazbierała się kamieniu. Również nie zaleca się go trzymać z innymi kamieniami, gdyż kamień może stracić swoje unikalne właściwości. Kamienia, ani naszyjniku z hematytem nie powinniśmy mieć na sobie podczas kąpieli, basenu czy ogólnie nie może mieć kontaktu z wodą. Czyścić go możemy, ale bez żadnych płynów, nawet takich specjalnych do biżuterii, samą wilgotną ściereczką. Po przetarciu kamień należy wysuszyć miękką, suchą ściereczką.