Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Łatwe i skuteczne czyszczenie srebra i złota

Aby ulubiona biżuteria, wyglądała efektownie przez długie lata warto zadbać o jej czystość. Doskonałym sposobem na utrzymanie w higienie dodatków jest ściereczka do czyszczenia biżuterii, dostępna w Anka sklep. To bezpieczeństwo, wygoda i komfort a także zaskakujące efekty, pozwalające na uzyskanie satysfakcji.

Ściereczka do czyszczenia biżuterii Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Ściereczką czyszczę swoją obrączkę i pierścionek zaręczynowy, świetnie się sprawdza, a biżuteria pięknie lśni. Polecam zakup.

Ocena 

świetnie czyści biżuterię, szczerze polecam

Ocena 

prosta ściereczka a o ile pięknieszą biżuterię teraz mam, polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Ściereczka do czyszczenia biżuterii

Ściereczka do czyszczenia biżuterii


Ściereczka do czyszczenia biżuterii

P.So186

Cena (brutto):

10,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Specjalna ściereczka czyszcząca biżuterię srebrną i złotą.

Wymiar ściereczki 24 cm*20 cm

Ściereczka występuje w 4 kolorach: ecru, fioletowa, szara,niebieska

Ściereczka do czyszczenia srebra

Propozycja od AnKa Biżuteria należy do dodatków, o których często się zapomina. Wiele kobiet bowiem, nosi na co dzień ulubione ozdoby nie dbając o ich estetyczny i naturalny wygląd. Prezentowana ściereczka do czyszczenia dostępna jest w czterech kolorach i pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu ulubionych dodatków, niezależnie od sytuacji. Warto zakupić ją przy okazji podarowania bliskiej osobie srebrnego kompletu.

Oryginalny, elegancki produkt dedykowany złotej biżuterii

Zachowanie biżuterii w pierwotnym wyglądzie, bywa niekiedy trudne. Tym bardziej, jeśli jest ona użytkowana często. Dlatego w naszym sklepie pojawiło się rozwiązanie, dzięki któremu można cieszyć się przez długie lata pięknym wyglądem ozdób. Ściereczka do czyszczenia złota jest uniwersalna i wygodna w codziennym zastosowaniu. Z jej pomocą każda ozdoba będzie świetnie wyglądać i imponować innym.

Do kompletu