Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Srebrny prezent, który pozostanie w pamięci na długo

Współczesna moda na prezenty komunijne skupia się na zabawkach i urządzeniach elektrycznych. Wiele jednak osób stawia na ponadczasowe rozwiązania, którymi są dewocjonalia ze srebra. Pamiątka pierwszej komunii w postaci pięknego obrazka z Janem Pawłem II z pewnością zaskoczy, służąc przez wiele lat, i przypominając wartościach.

Piękny obrazek Papież Jan Paweł II Pamiątka srebrna 13 cm/18 cm Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Przepiękny wizerunek Jana Pawła II, babcia była zachwycona srebrnym obrazem.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Piękny obrazek Papież Jan Paweł II Pamiątka srebrna 13 cm/18 cm

Piękny obrazek Papież Jan Paweł II Pamiątka srebrna 13 cm/18 cm


Piękny obrazek Papież Jan Paweł II Pamiątka srebrna 13 cm/18 cm

Cena (brutto):

350,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Nieprzemijająca pamiątka z okazji ślubu, rocznic, urodzin,  prymicji -  wspaniały pomysł na Pamiątkę  

Obraz srebrny PAPIEŻ JAN PAWEŁ II   -  w gorliwej modlitwie - Na Pamiątkę  Ślubu, Rocznicy, Urodzin.... Pamiątka na roczek

Wymiary:  13 cm x 18 cm

     

  • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez 
  • włoską firmę Beltrami s.r.l.
  • pamiątka pochodzi ze sklepu: https://www.ankabizuteria.pl/dewocjonalia-pamiatki/piekny-obrazek-papiez-jan-pawel-ii-pamiatka-srebrna-13-cm-18-cm

Anka Biżuteria i srebrne obrazki dla dzieci

Nasz sklep oferuje produkty najwyższej jakości, bazujące na najlepszych materiałach i szczegółowym wykonaniu. Rozwiązanie, jakim jest srebrny obrazek z wizerunkiem Jana Pawła II to pomysł, dzięki któremu młody człowiek będzie miał duchowe wsparcie i możliwość modlitwy do ważnego z punktu religii Papieża- Polaka. Obrazki srebrne hurtownia, wykonane przez włoską firmę są ciekawym i ponadczasowym pomysłem na upominek, stanowiący wartość samą w sobie. Obecność srebra, aluminium i drewna, fantastycznie komponuje się w spójną całość, która pozostanie niezmienna przez długi czas.

Wyjątkowe obrazki z wyjątkowymi postaciami

Pamiątki komunijne srebrne obrazki polecane są wszystkim osobom, które chcą podarować ukochanej osobie coś wartościowego i z przesłaniem. Choć sam produkt nie należy do drogich, jego symbolika jest bardzo wymowna i życiowa. Atutem rozwiązania jest możliwość wykonania personalnej dedykacji na jego odwrocie, która będzie przypominać o tak ważnym dniu, jakim jest Komunia Święta.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu