Kategorie

Certyfikat

Certyfikat
Medali złoty z łańcuszkiem Matka Boska Cudowna Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Coś pięknego robić takie interesy. Obsługa ma naprawdę wysoką klasę, poważnie i profesjonalnie podchodzi do sprawy, błyskawiczny kontakt. Wielki pozytyw za tak dobrze wykonaną biżuterię. Medalik złoty z łańcuszkiem w świetnej cenie z Matką Boską Cudowną, genialnie się prezentuje. Dziękuję

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Medali złoty z łańcuszkiem 42 cm Matka Boska Cudowna

Medali złoty z łańcuszkiem 42 cm Matka Boska Cudowna


Medali złoty z łańcuszkiem 42 cm Matka Boska Cudowna

500.18

Cena (brutto):

600,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

nr. prod. 500.18

Złoty medalik z łańcuszkiem.

Złoto próba: 585
Waga medalika: ~ 0,52 g

Waga łańcuszka 42 cm ~ 0,85 g


Wielkość medalika: długość  1,5 cm medalik  z przywieszką/ szerokość do 0,6 cm

Opakowanie Gratis - jak  na zdjęciu.

Złoty komplet łańcuszek z medalikiem to piękna ozdoba o bogatej symbolice religijnej. Komplet łańcuszek z medalikiem ze złota próby 585 na  Pamiątkę Chrztu, Pierwszej Komunii, Bierzmowania, ważnego jubileuszu czy rocznicy.

Cudowny Medalik znany jako Medalik Cudownego Poczęcia. Matka Boża prosiła, aby wszyscy nosili ten cudowny medalik, za pośrednictwem Św . Katarzyny Laboure, której ukazała się Najświętsza Maria Panna i poleciła jej rozpowszechnić ten wizerunek.

Wszyscy , którzy będą nosić ten cudowny wizerunek dostąpią cudownej łaski.

Awers medalika przedstawia Najświętszą Maryję Pannę stojącą na kuli ziemskiej, a swą stopą miażdży węża czyli szatana. Z jej rąk wychodzą promienie, które symbolizują łaski, o które prosimy. Natomiast dookoła widnieje tekst: "O Maryjo bez grzechu poczęta , módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy"

Na rewersie znajduje się duże "M", nad którym jest krzyż, który mówi o uczestnictwie Matki w męce Chrystusa. Wokoło znajduje się 12 maleńkich gwiazd , które tworzą koronę Niepokalanej. I serce Maryii przebite mieczem - to symbol jej bólu.

Do każdego  medalika dodajemy obrazek wraz z modlitwą.

  • Kruszec: złoto

Do kompletu