Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Elegancka i efektowna kartka z życzeniami

Fantastyczny dodatek, który sprawdzi się przy okazji ślubu. ręcznie robiony, wykonany z zamiłowania do piękna i estetyki. Koncepcja wyjątkowa, dalece odbiegająca od klasycznych rozwiązań w stacjonarnych sklepach. Unikalny pomysł na wyrażenie własnych uczuć czy przesłanie komuś wyjątkowych życzeń.

Kartki ręcznie robione W DNIU ŚLUBU Zobacz większe
Napisz opinię
Kartki ręcznie robione W DNIU ŚLUBU

Kartki ręcznie robione W DNIU ŚLUBU


Kartki ręcznie robione W DNIU ŚLUBU

K23-02

Cena (brutto):

18,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Wielkość kartki: 10 cm/20 cm 

Kartka może być spersonalizowana .

Życzenia proszę przesłać po złożeniu zamówienia na maila.

Każda kartka powstaje z dbałością o każdy detal z pasji i i zamiłowania do piękna .

Podarowanie takiej karki jako dodatek do prezentu w postaci biżuterii,obrazka itp...będzie stanowiło piękne uzupełnienie prezentu.

Efektowna kartka z okazji ślubu

Nowoczesność, minimalizm i stylowość. Wspaniały akcent zwieńczający prezent. Kartka ręcznie robiona, dedykowana nowożeńcom została zaprojektowana we współczesnym duchu. Wypukłe białe napisy, wraz z fenomenalnym rowerem idealnie komponują się z harmonią beżu, sprawiając, iż całość stanowi niezwykle elegancką koncepcję. Produkt wysokiej jakości, z pewnością zagra z kwiatami czy biżuterią podarowaną przy tej okazji. Dodatkowo, Anka Biżuteria umożliwia spersonalizowanie i umieszczenie indywidualnych życzeń, które dopełnią całości.

bajeczna ręcznie robiona kartka z życzeniami

Nowatorskie połączenie faktur, braw i elementów dekoracyjnych zdecydowanie różni się od klasycznych kartek dostępnych w sklepach. Unikalny pomysł o zabawnym wydźwięku zachwyci niejedną młodą parę, stanowiąc wieloletnią pamiątkę. Kartka z życzeniami w tym wydaniu to nowoczesność i stylowość o ponadczasowym charakterze. Warto zakupić ją już dziś.

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: