Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Oryginalny medalik dla dziecka

Wspaniały, a jednocześnie skromny medalik srebrny może być doskonałą pamiątką przy wielu okazjach. Pierwsza Komunia, Chrzest czy roczek to tylko nieliczne wydarzenia, na które można sprezentować ukochanemu dziecku wartościową pamiątkę. Perfekcyjnie wykonany z wizerunkiem Madonny z Dzieciątkiem jeszcze przez długi czas będzie przypominał dzieciństwo.

Madonna z Dzieciątkiem - Medalik srebrny Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Dzień dobry, szukałem konkretnego medalika, który okazał się u Was najtaniej. Obsługa miła, wszytko realizowane w expresowym tempie, polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Madonna z Dzieciątkiem - Medalik srebrny

Madonna z Dzieciątkiem - Medalik srebrny


Madonna z Dzieciątkiem - Medalik srebrny

72.MD366

Cena (brutto):

32,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Srebrny medalik z wizerunkiem Matki Boskiejz Dzieciątkiem


Srebro próba: 925 wysoki połysk, satynowany i diamentowany
Waga medalika: ~1,5 g
Wielkość medalika: 2 cm (medalik + zawieszka)/ szerokość  do 1 cm
Opakowanie Gratis - na zdjęciu

Medalik z Madonną na pamiątkę Komunii

Prezentowany powyżej medalik na komunię odznacza się skromnością, elegancją i przekazem wartości. To doskonała pamiątką, dzięki której dziecko będzie miało w pamięci ważny dzień. Wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem przywołuje pozytywne uczucia takie jak opiekuńczość czy miłość. Jest niebanalnym podarunkiem religijnym, dzięki któremu pociecha może wspominać swoje dzieciństwo. Produkt wykonano z wysokiej próby srebra matowego i świecącego. Oryginalności dodają mu diamentowane narożniki. Całość ma klasyczny, prostokątny kształt i może być śmiało noszona na co dzień.

Srebrny medalik, który wiele znaczy

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej sklep to elegancja i fantastyczne wzornictwo. Pomysł to istotna symbolika, zamknięta w prostej, skromnej formie. Medalik doskonale nadaje się jako samodzielny prezent od chrzestnych, ale równie dobrze może stanowić dodatek do wymarzonego prezentu. Z pewnością pozostanie z dzieckiem na długo, dzięki doskonałemu wykonaniu w każdym detalu.
  • Kruszec: srebro

Do kompletu