Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Średnia ocena produktów: 5,0/5 - 1 opinia klientów

Medalik sw benedyktyna

Przedstawiany medalik to jedna z lepszych propozycji, jeżeli chodzi o dobranie prezentu na chrzciny. Krzyż Święty niech mi będzie światłem - takie znaczenie posiadają literki widniejące na medaliku.

Duży medalik srebrny z Św. Benedyktem Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Otrzymałem dziś medalik z Benedyktem i jestem miło zaskoczony bo poza medalikiem dostałem też piękne opakowanie i ręcznie wykonaną kartkę z modlitwą do św. Benedykta. Już mam plan kupić kolejny medalik i podarować go znajomym.

Ocena 

Na stronę sklepu trafiłam szukając w necie medalika . Jestem zadowolona z zakupionego medalika , który był ładnie zapakowany w ozdobnym pudełeczku . Poza tym , bardzo szybka dostawa od chwili zamówienia. Zapewne jeszcze skorzystam z tego sklepu .

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Duży medalik srebrny z Św. Benedyktem

Duży medalik srebrny z Św. Benedyktem


Duży medalik srebrny z Św. Benedyktem

72.M190ox

Cena (brutto):

128,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Medalik srebrny oksydowany z piaskowanym wizerunkiem Św. Benedykta

Srebro próba: 925 oksydowany , piaskowany
Waga medalika: ~ 5,8 g
Wielkość medalika: dł. 3,3  cm medalik + zawieszka/ średnica wisiorka . 2,1 cm

Opakowanie Gratis - jak  na zdjęciu.

Na awersie medalika widnieje krzyż, a pomiędzy ramionami krzyża widnieją 4 litery: C, S, P, B, co oznacza : "Krzyż Święty niech mi będzie światłem"

Natomiast na rewersie medalika jest postać świętego Benedykta, który w prawej ręce trzyma krzyż a w lewej księgę. Na brzegach napis : Niech jego obecność broni nas w chwili śmierci.

Do każdego medalika z wizerunkiem Św. Benedykta wysyłamy kartkę z wizerunkiem i modlitwą.

Medaliki srebrne

Medalik sw benedykta, to zestawienie dobrej jakości srebra (925 oksydowany typowo piaskowany). Można stwierdzić, że konkuruje z najdroższymi prezentami i wcale nie pozostaje w tyle.

Pamiątka chrztu dla chłopca

Pamiątka z okazji Chrztu Świętego w formie medaliku jest niedrogim rozwiązaniem, a jednocześnie doskonałym w pielęgnacji - jest również wykonany z dobrej jakości srebra łatwego w pielęgnacji.

Biżuteria srebrna online

Annabizuteria to propozycja dobrana w taki sposób, że każdy klient z osobna będzie usatysfakcjonowany na najwyższym poziomie. W prezencie otrzymujemy ozdobne opakowanie.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu