Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Eleganckie medaliki na komunię

Prezent prosty, z przesłaniem i symboliką. Wspaniały medalik ze srebra i złota jest unikalną pamiątką na takie okazje jak Chrzest czy Komunia Święta. Rozwiązanie popularne nie tylko wśród rodziców chrzestnych, ale i wujków czy dziadków. Pomysł, który może towarzyszyć dziecku przez większość życia. Kojarzony z miłością, bezpieczeństwem i wiarą.

Medalik srebrny Św. Benedykt z pozłacany Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Od kiedy łączenie srebra i złota pojawiło się w jubilerstwie jestem jego wierną fanką, medalik ze Św. Benedyktem jest cudowny.

Ocena 

Medalik św. Benedykta z pozłacanymi elementami wygląda bardzo ciekawie, elegancko, wyjątkowo. Polecam.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Medalik srebrny Św. Benedykt z pozłacany

Medalik srebrny Św. Benedykt z pozłacany


Medalik srebrny Św. Benedykt z pozłacany

78.MO190zł

Cena (brutto):

115,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Medalik srebrny oksydowany z pozłacanym wizerunkiem Św. Benedykta

Srebro próba: 925  pozłacany
Waga medalika: ~ 5,7 g
Wielkość medalika: dł. 3,3  cm medalik + zawieszka/ szer. 2,1 cm

Opakowanie Gratis - jak  na zdjęciu:

Na awersie medalika widnieje krzyż, a pomiędzy ramionami krzyża widnieją 4 litery: C, S, P, B, co oznacza : "Krzyż Święty niech mi będzie światłem"

Natomiast na rewersie medalika jest postać świętego Benedykta, który w prawej ręce trzyma krzyż a w lewej księgę. Na brzegach napis : Niech jego obecność broni nas w chwili śmierci.

Nowoczesny medalik dla chłopca na Komunię

Propozycja od Anka Biżuteria niesie za sobą duże przesłanie. Oryginalny i perfekcyjnie wykonany medalik, zestawiający srebro i złoto to coś więcej, niż zwykły prezent. Produkt z wizerunkiem św. Benedykta i krzyża ma w sobie ogromną moc, którą można przekazac ukochanemu dziecku. Taki prezent, szczególnie miło widziany wśród wierzących rodzin, pozwoli na zapewnienie ochrony i przekazanie dziecku ważnych wartości religijnych.

Pozłacane medaliki, które nigdy nie wyjdą z mody

Medalik z wizerunkiem świętego ochrania. Pozwala na modlitwę niezależnie od miejsca i sytuacji. Jest prezentem wyjątkowym, który pokazuje dziecku właściwą drogę. Ten zaprezentowany powyżej niesie za sobą słowa modlitwy, pomocnej w każdym wieku. Zastosowanie wysokiej próby złota i srebra sprawia, iż pomysł pozostaje niezmienny przez lata. Może więc towarzyszyć młodemu człowiekowi na każdym etapie życia. Serdecznie polecamy taki prezent, nie tylko na Komunię.

Do każdego medalika z wizerunkiem Św. Benedykta wysyłamy kartkę z wizerunkiem i modlitwą.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu