Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Srebrne pamiątki na komunię świętą

Istnieją podarunki, które nigdy nie wychodzą z mody. Zaliczyć do nich można delikatne, skromne medaliki z wizerunkiem Świętych. To rozwiązania o wysokiej estetyce i elegancji, które zwykle towarzyszą osobie obdarowanej przez lata. Propozycja AnKa Biżuteria jest więc koncepcją ponadczasową, która z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Medalik Św. Benedykt - Srebrny medalik Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Pięknie i precyzyjnie wykonany, również pięknie opakowany z obrazkiem Świętego Benedykta. Piękny wyrób jubilerski . Nadaje się na prezenty. Gratuluję

Ocena 

medalik sw benedykta srebrny jest przepiękny

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Medalik Św. Benedykt - Srebrny medalik

Medalik Św. Benedykt - Srebrny medalik


Medalik Św. Benedykt - Srebrny medalik

78.M110ox

Cena (brutto):

42,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Dwustronny srebrny medalik Świętego Benedykta

Srebro próba: 925 oksydowany

Waga medalika: 1,7  g
Wielkość medalika: 1,3 cm (medalik) + 0,6 cm zawieszka

Opakowanie Gratis - na zdjęciu

Srebrny medalik ze Św. Benedyktem

Unikalny, estetyczny a zarazem elegancki medalik został zaprojektowany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Jego awers stanowi krzyż, pomiędzy którego ramionami umiejscowione zostały litery: C, S, P, B, oznaczające zdanie : "Krzyż Święty niech mi będzie światłem". Z kolei na rewersie biżuterii odnaleźć można postać świętego Benedykta, trzymającego w prawym ręku krzyż, a w lewym księgę. Na brzegach widnieje precyzyjnie wykonany napis : "Niech jego obecność broni nas w chwili śmierci." Oryginalna ozdoba, dedykowana jest zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Wyjątkowy srebrny prezent na komunię od Chrzestnego lub dziadków

Propozycja od AnKa Biżuteria charakteryzuje się delikatnością oraz okrągłym kształtem, który pokryty jest oksydowanym, lekko połyskującym srebrem. Produkt idealnie pasuje na różnego rodzaju łańcuszki. Jest propozycją o dużym znaczeniu symbolicznym dla osób wierzących. To doskonały pomysl na prezent od dziadków, rodziców chrzestnych czy wujków, którzy chcą podarować dziecku istotną, srebrną pamiątkę na lata.

Do każdego medalika z wizerunkiem Św. Benedykta wysyłamy kartkę z wizerunkiem i modlitwą.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu