Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Prześliczne pamiątki ze srebra dla dziecka

Obrazki święte srebrne, wyprodukowane przez włoską firmę odznaczają się wysoką jakością i fenomenalnym wzornictwem, które zachwyca. Pomysł uniwersalny a zarazem oryginalny stanowi wyjątkową pamiątkę na Komunię czy Chrzest. Wspaniale wykończone będą przez długie lata służyć i przypominać lata dzieciństwa.

Pamiątka na Chrzest dla dziecka 6*9 GRAWER GRATIS Zobacz większe
Napisz opinię
Pamiątka na Chrzest dla dziecka 6*9 GRAWER GRATIS

Pamiątka na Chrzest dla dziecka 6*9 GRAWER GRATIS


Pamiątka na Chrzest dla dziecka 6*9 GRAWER GRATIS

Cena (brutto):

90,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny ANIOŁEK  nad dzieckiem 

Wymiary: 6 cm x 9 cm

      Grawer do obrazka gratis - ilość znaków jest ograniczona        rozmiarem  obrazka

  • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę BELCOM

Srebrny obrazek ze słodkim aniołkiem

Firma Belcom oferuje wyjątkowe pamiątki na chrzest czy komunię. uroczy obrazek przedstawiający śpiące dziecko z czuwającym nad nim aniołkiem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, chcących podarować ukochanemu brzdącowi niezapomniany upominek na lata. Perfekcyjnie wykonanie z wysokiej próby srebra zestawionego z aluminium jest gwarancją wieloletniego użytkowania, bez konieczności czyszczenia. Unikalny dodatek do prezentu posiada opcję dowolnego grawera na odwrocie, przez co podarunek zyskuje na sentymentalnej wartości.

Upominki ze srebra alternatywą dla łańcuszków

Pierwsza Komunia Święta, podobnie jak Chrzest to ważne wydarzenie dla wierzących rodzin. Decydując się na obrazek srebrny z aniołkiem, można podarować coś więcej niż klasyczny łańcuszek. Pomysł o unikalnym wzornictwie zachwyca mnogością szczegółów oraz subtelnością i przekazem religijnych wartości. Produkt perfekcyjnie wykonany dedykowany jest wszystkim, pragnącym nieprzemijającej pamiątki. Obrazek można swobodnie postawić na półce bądź zawiesić na ścianie. Zewnętrzna, ochronna warstwa lakieru zapobiega szarzeniu srebra.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu