Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Srebrny aniołek dla dziecka

Fantastyczny, uroczy obrazek z aniołkiem, który stanowi dedykację dla wszystkich osób, chcących podarować dziecku wyjątkowy upominek. Belcom - włoska firma skupia się na rozwiązaniach oryginalnych i ciekawych zarazem. jej produkty to najwyższa jakość i wspaniałe detale, które zwiększają atrakcyjność. Pomysł z pewnością będzie mile widzianym prezentem.

Obrazek na Chrzest Aniołek Obrazek srebrny Zobacz większe

Opinie

Ocena 

ładna pamiątka na roczek

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Obrazek na Chrzest Aniołek Obrazek srebrny

Obrazek na Chrzest Aniołek Obrazek srebrny


Obrazek na Chrzest Aniołek Obrazek srebrny

Cena (brutto):

190,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny ANIOŁEK  nad dzieckiem 

Wymiary: 9 cm x 13cm

      Grawer do obrazka gratis np. Pamiątka na roczek - ilość znaków jest ograniczona        rozmiarem  obrazka

  • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę BELCOM

Urokliwy aniołek w prezencie na pierwsze urodziny

Srebrny aniołek czuwający nad małym dzieckiem to widok, który rozczula, przywołując pozytywne emocje. Obrazek święty w tym wydaniu, jest więc pomysłem, który z pewnością spodoba się również dziecku. Fenomenalnie wykonany z wysokiej próby srebrna i aluminium, zachowuje swój prześliczny kształt na wiele lat. Urokliwy obrazek sprawdzi się zarówno na chrzciny, ale będzie stanowił wyjątkowy prezent na roczek.

Ciekawy prezent dla dziecka ze srebra

Obrazek święty to dedykacja dla najbardziej wymagających osób - zarówno chrzestnych, dziadków czy cioć, którym zależy na ofiarowaniu dziecku wartościowej pamiątki. Produkt posiada bowiem religijną symbolikę oraz pewien przekaz najważniejszych wartości w życiu - wiary i miłości. Rozwiązanie może zostać powieszone na ścianie bądź postawione na wygodnej stopce, co sprawia, iż prezent jest jeszcze bardziej uniwersalny. Eleganckie pudełko dopełnia całości.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu